Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Пон Јун 07 2010, 00:24

- Имам бубулица на устата.
- Тоа ти е оти многу јадеш ....а

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Пет Јун 11 2010, 00:50

ми рече дека сум газла, ама дека тој баш таква ме сакал
и сега шо,
како комплимент да не треба случајно ова да го сфатам

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by trpe on Пет Јун 11 2010, 09:45

Што се лутиш, па знаеш дека сега газлите се на цена, Џенифер Лопез, Бијонсе, Шакира итн.итн.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Пет Јун 11 2010, 13:00

a? викаш?
па... овај.... може да..... па у ствари така ако се гледа и комплимент може да е

Трпе бееееее..... ќе те предложам за спасувач на врски и преврски


Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by keti on Нед Јун 13 2010, 13:16

Познавам луѓе кои се слаби или имаат многу мала килажа, но воопшто не се задоволни од животот (сепак има и исклучоци), но има луѓе кои имаа некој килограм повеќе но сепак зрачат со светлина и радост и со нив е право задоволство да се дружиш... backa

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse on Нед Јун 13 2010, 15:02

Jas ne znam ova dali e najubavo ili najloso,ama edna na rabota bukvalno vo se me imitira.Prvo mislev deka mi se pricinuva,no pocnaa drugite da primetuvaat.Mi dise zad vrat,me zamara,stvarno ne znam kako ce zavrsi.Mnogu e neprijatno!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Чет Јун 24 2010, 15:09

- Ај на кафе
- Ама не пијам кафе
- Па ни ја
- Епа што ќе правиме ?
...............................

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by trpe on Чет Јун 24 2010, 15:26

Интересно прашање, навистина

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Пет Jул 09 2010, 20:10

Сакаш да јадеш ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Пет Jул 09 2010, 20:54

ти не си ни свесен колку е тоа прашање треба да се заслужи

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра on Пет Jул 09 2010, 23:24

„Експлицитноста не ти е најјака страна. “ --------- завршен цитат


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото on Нед Jул 11 2010, 02:54

Кога дозволуваат околностите кажува дека ме сака.
А од тоа што го прави не можам да заклучам дали ја кажува вистината zbunet

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Саб Aвг 07 2010, 16:36

ми рече дека сум добричка душичка
еден час го мислеше тоа...
...
...
и после се предомисли

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Пон Aвг 30 2010, 21:41

Еднаш беше многу лута и за малце ќе ми речеше дека ме сака

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse on Вто Aвг 31 2010, 09:52

Дека сум,,класа,,(што и да му значи тоа) и дека сум невиден талент да изнервирам машко! kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 01 2010, 16:58

,, јас можам да крекам колку сакам, ама морам да признаам дека си надпросечно.....,,
( хехе не кажувам што, ама сега низ нос ќе му го извадам, аха, ти думаш тогаш кога ми рече дека сум надпросечно хехе...)

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 01 2010, 20:12

- јас не се сомневав дека ќе успееш, многу си досадна, затоа ти завршиле работа

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Пет Сеп 17 2010, 17:33

не се секирај, клеветите се типични за македонскиот менталитет


(е ај не се секирај, де...)

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Нед Сеп 19 2010, 14:13

најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото нешто што некој некогаш ми го рекол

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse on Нед Сеп 19 2010, 19:33

Ти си нај..................................без тебе............... umren!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра on Пон Сеп 27 2010, 01:11

некој ме нарече цвикаторка.
и тоа си е во ред, лично право.
ми пречи што оваа тема е во потфорум љубов.
што има врска со љубовта како некој ме нарекол

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Пон Сеп 27 2010, 14:30

Цвикаш да сакаш ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра on Пон Сеп 27 2010, 17:05

taka li izgleda od strana?


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Пон Сеп 27 2010, 18:14

E da, za ljubov treba i hrabrost. Koj nema hrabrost ke se obrati do najbliskite strojnici

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse on Пон Сеп 27 2010, 19:02

Koga zboris za ljubov,gledaj vo oci a ne ,,nastrana,, kez Gledas kako Dalas gleda pravo vo oci! Pa,za hrabrost ce kazues! backa

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот