Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse on Чет Сеп 22 2011, 00:28

Znam kez samo za moment bese ubavo da pomislis deka e vistina.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Чет Сеп 22 2011, 01:09

“Нема пофраер од тебе, другите се гревчиња“ kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Чет Сеп 22 2011, 08:34

hot nurse напиша:Znam samo za moment bese ubavo da pomislis deka e vistina.

pa vistina e i plus ti se udvaral
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Вто Ное 01 2011, 12:01

Не се грижи, таа те сака, но повеќе ќе го почувствуваш тоа на Малдиви или Хаваи kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото on Чет Ное 10 2011, 21:16

Добра риба: “... А другар ти Аце дали има женска?“

Ова фактички не е за мене ... и затоа е уште полошо
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Пет Ное 18 2011, 14:01

Ako ja ostavi na postari godini znaci navistina ja saka stom ne saka da se maci so nego vo starosta kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse on Пет Ное 25 2011, 09:16

Zboruvame,zboruvame...najvaznoto sekogas ke ostane NEIZRECENO

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Вто Апр 24 2012, 13:55

Лоша жена е таа со која ти е убаво, затоа што ако те остави ќе се чувствуваш неподносливо мизерно kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Саб Ное 03 2012, 15:18

’’ Ова ќе ти праам, она ќе ти праам... “
Исто како мачка да ја плашиш со риба smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот