Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Саб Сеп 12 2009, 09:09

„Отров да ми дадеш за тебе ќе го испијам “

Нема врска, ама убаво звучи
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by ?????? on Саб Сеп 12 2009, 09:17

збунет, пробај, дај и
чисто онака за проба де,
ако го испие, значи те сака

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Саб Сеп 12 2009, 09:26

Од мене посилен отров нема.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by ?????? on Пет Сеп 25 2009, 23:18

лажење се рачуна?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 30 2009, 13:30

Ako me ostavis, nikogas nema da poglednam drug, drug kako tebe nema
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото on Саб Окт 17 2009, 16:19

Таткото на таа мојта: Тоа зевзекот ке ја слимне ваа нашта мома на земјата (најубаво), ама ако нешто и направе ќи гу забесум за јајцата на ламбата пред Тедико
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Нед Окт 25 2009, 00:00

- Да врнеа мозоци немаше ни да се намокриш !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра on Нед Ное 15 2009, 11:32

„ ... ова девојче ќе го мажиме подалеку - да поминат барем неколку дена додека да ни го вратат. “ :хаха:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Нед Дек 06 2009, 21:16

- Abe nisto ne razbiras i glup si kako ( tup, tup,tup - po masa )
- Ej, nekoj cuka
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Нед Дек 27 2009, 18:15

хммм... пред некој ден добив еден необичен комплимент од еден повозрасен комшија на работа и баш ми дојде убаво

Секогаш го поздравувам со, ,,Здраво-живо, чичко ...(тој и тој), како сте денес?,,
и некни ми вика, Здраво-живо девојче, знаеш што ми иде да ти речам кога ќе те видам како идеш на работа??? - ДА СИ ЖИВА! Ете, не знам зошто, така ми иде да ти речам, да си жива!,,
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Нед Дек 27 2009, 19:17

- E stvarno si majmun, pederce skopsko !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Саб Јан 09 2010, 23:56

Колку пати до сега си ме свлечкал за партал во последен момент пред да пропаднам в провалија
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Чет Фед 11 2010, 00:30

Бакни ме ако грешам, ама да не се знаеме од некаде ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра on Чет Мар 25 2010, 00:10

може најхраброто??

кога ќе викнам БУБАЧКАААА!!!!!!!!!!!!! веднаш трча и стручно ја фаќа и уште постручно ми објаснува дека „тоа нешто“ не може и не сака да ме изеде мене

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Чет Мар 25 2010, 08:18

ми рече, е стварно ја претера
а не ја претерав, стварно.... можам уште
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра on Саб Мар 27 2010, 00:22

ме чека(л)
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман on Саб Апр 17 2010, 11:03

се важи ли и кога некој ќе те убие во поим?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Сре Апр 28 2010, 11:56

Најубавото нешто што некој го направил за мене е кога не можел да ми помогне, бар не ми сметал.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by keti on Сре Апр 28 2010, 15:25

Обично се вели дека убавите нешта што некој ги направил или кажал за нас се забораваат. Јас го имам тој проблем што не можам да се сетам кој ми кажал или направил нешто лошо...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Чет Мај 06 2010, 15:38

Обично разговарам со несвесното т.е. неискажаното кај луѓето и верувај, нема ништо убаво таму.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото on Пет Мај 14 2010, 12:28

Засега ми е најлошо кога седиме, седиме и одеднаш ќе и текне да стане за нешто .
Ма тогаш ми иде да лом да направам и да растурам цел кафич. Ама седам мадро и грмам во себе
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра on Сре Мај 19 2010, 01:50

ме држи за рака и тогаш кога сите му се смеат и му велат „Де бе, не изигравај, тоа е изживеана работа“.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet on Чет Мај 20 2010, 00:54

Najubavoto nesto sto moze da se sluci koga nekoj e kraj tebe, a ne ti bara nisto.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото on Чет Мај 20 2010, 02:24

Значи, за да и биде убаво со мене на треба да се преправам дека ми е доста само да ја гледам
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот