Еурека

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Еурека

Пишување by fragola on Чет Ное 25 2010, 18:47

lol!
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Пет Дек 03 2010, 21:32

Прво чекаш да пораснеш, после чекаш да ти порасне тоа што ти е насадено.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by keti on Нед Дек 05 2010, 13:32

А што е кај тебе насадено Збунет? smesko
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Нед Дек 05 2010, 20:50

Идеја lol!
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by the nurse on Нед Дек 05 2010, 20:55

Зарем дозволуваш некој да ти насади идеја? zbunet
Мислев, ти на други им всадуваш!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Пет Дек 17 2010, 13:44

Требаше да видам, бидам и да победам.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пронајден леден вулкан на „Титан“

Пишување by trpe on Пет Дек 17 2010, 16:10

Научниците веруваат дека откриле досега најголем доказ за постоење на леден вулкан на најголемата месечина на Сатурн, Титан. Сондата на НАСА, Cassini снимила со радар и инфрацрвени инструменти, планина висока 1,5 км. со длабока дупка во неа и околно подрачје кое изгледа како излеан материјал од вулкан. Планината и целото подрачје научниците го нарекуваат „The Rose“ (Роуз).


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Нед Јан 09 2011, 21:16

Што е видовит? Видел во себе нешто што никој не може да го види.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Чет Јан 13 2011, 16:33

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Нед Јан 30 2011, 20:48

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Пон Јан 31 2011, 23:59

Смеењето знае да биде заразно, ама и . . . њето kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by the nurse on Вто Фед 01 2011, 00:16

Има ли нешто што не е заразно? kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Вто Мај 03 2011, 08:36

Postoi nekoja sila koja nekogas ke ti gi odvrze kondurite za te zastane i spasi od nekoja nesreka koja te ocekuva. No nekogas ke ti gi odvrze za da ne mozes da i' izbegas na nesrekata
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Сре Мај 04 2011, 09:21

Еклер!!!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Сре Мај 04 2011, 09:52

Tulumba!!!
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Сре Мај 25 2011, 10:12

Колку е лесно виртуелно да ги бираш пријателите. Кој претерува клоца во газ. А кога ќе ти дојде дома ќе се опие и ќе ти тресе глупости? Па тогаш ти си ваков, па онаков, а ти мораш да го толерираш заради ова или она smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Нед Мај 29 2011, 16:24

Што е тоа иронија?
- Иронија е Лепа Брена да ти пее “уѓи слободно” а карта е 500 денари.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Пон Сеп 19 2011, 12:32

Многу луѓе дошле до истата идеја, но повеќето ги мрзело да ја реализираат чекајќи на правото време и мислејќи дека само тие ја знаат kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by the nurse on Пон Сеп 19 2011, 19:32

,,Мислите не припаѓаат никому, тие лебдат наоколу како ангели,,

од,,За љубовта и другите демони,,-Маркес
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Нед Ное 13 2011, 23:06

Ke te usreki samo ako e poveke od kolku sto zasluzuvas kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Саб Ное 26 2011, 16:24

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Саб Ное 26 2011, 16:25

misli
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Вто Ное 29 2011, 13:13

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Пет Дек 16 2011, 14:03

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Нед Фед 05 2012, 00:10

Секој избор со текот на времето станува грешка kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот