Еурека

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Еурека

Пишување by fragola on Чет Ное 25 2010, 18:47

lol!
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Пет Дек 03 2010, 21:32

Прво чекаш да пораснеш, после чекаш да ти порасне тоа што ти е насадено.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by keti on Нед Дек 05 2010, 13:32

А што е кај тебе насадено Збунет? smesko
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Нед Дек 05 2010, 20:50

Идеја lol!

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by the nurse on Нед Дек 05 2010, 20:55

Зарем дозволуваш некој да ти насади идеја? zbunet
Мислев, ти на други им всадуваш!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Пет Дек 17 2010, 13:44

Требаше да видам, бидам и да победам.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Пронајден леден вулкан на „Титан“

Пишување by trpe on Пет Дек 17 2010, 16:10

Научниците веруваат дека откриле досега најголем доказ за постоење на леден вулкан на најголемата месечина на Сатурн, Титан. Сондата на НАСА, Cassini снимила со радар и инфрацрвени инструменти, планина висока 1,5 км. со длабока дупка во неа и околно подрачје кое изгледа како излеан материјал од вулкан. Планината и целото подрачје научниците го нарекуваат „The Rose“ (Роуз).


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Нед Јан 09 2011, 21:16

Што е видовит? Видел во себе нешто што никој не може да го види.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Чет Јан 13 2011, 16:33

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Нед Јан 30 2011, 20:48


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Пон Јан 31 2011, 23:59

Смеењето знае да биде заразно, ама и . . . њето kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by the nurse on Вто Фед 01 2011, 00:16

Има ли нешто што не е заразно? kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Вто Мај 03 2011, 08:36

Postoi nekoja sila koja nekogas ke ti gi odvrze kondurite za te zastane i spasi od nekoja nesreka koja te ocekuva. No nekogas ke ti gi odvrze za da ne mozes da i' izbegas na nesrekata

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Сре Мај 04 2011, 09:21

Еклер!!!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Сре Мај 04 2011, 09:52

Tulumba!!!

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Сре Мај 25 2011, 10:12

Колку е лесно виртуелно да ги бираш пријателите. Кој претерува клоца во газ. А кога ќе ти дојде дома ќе се опие и ќе ти тресе глупости? Па тогаш ти си ваков, па онаков, а ти мораш да го толерираш заради ова или она smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Нед Мај 29 2011, 16:24

Што е тоа иронија?
- Иронија е Лепа Брена да ти пее “уѓи слободно” а карта е 500 денари.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Пон Сеп 19 2011, 12:32

Многу луѓе дошле до истата идеја, но повеќето ги мрзело да ја реализираат чекајќи на правото време и мислејќи дека само тие ја знаат kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by the nurse on Пон Сеп 19 2011, 19:32

,,Мислите не припаѓаат никому, тие лебдат наоколу како ангели,,

од,,За љубовта и другите демони,,-Маркес
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Нед Ное 13 2011, 23:06

Ke te usreki samo ako e poveke od kolku sto zasluzuvas kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Саб Ное 26 2011, 16:24

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Саб Ное 26 2011, 16:25

misli

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Вто Ное 29 2011, 13:13

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by trpe on Пет Дек 16 2011, 14:03

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by zbunet on Нед Фед 05 2012, 00:10

Секој избор со текот на времето станува грешка kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Еурека

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот