Како ги решавате проблемите во животот?

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Вто Ное 06 2012, 11:21

Кога ќе се погледнам во огледало, често се откачува и затоа морам да си го придржувам smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Тото on Сре Ное 07 2012, 02:21

Држи го, затоа што ако падне ќе се скрши, а ако се скрши ќе те бие малер 7 години


Последната промена е направена од Тото на Сре Ное 07 2012, 22:28. Мислењето е променето 3 пати.

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Сре Ное 07 2012, 19:21

Use toa mi fali obesen

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Тото on Сре Ное 07 2012, 22:29


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Пет Ное 09 2012, 02:21

Ако навлезеш премногу длабоко во своите мисли може да те одвлечат во длабокото... Затоа подобро пливај си на површина и уживај си како и другите што си уживаат! ... trepka

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Пет Ное 09 2012, 13:19

Povrsnosta e za povrsnite, sekoj ne e takov skroen smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Чет Јан 03 2013, 01:17

koj

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Чет Јан 03 2013, 01:17

Критичен период од времето ми е меѓу 6 и 8 часот наутро! ... Ако го пребродам, денот ќе ми биде супер! ... trepka

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Тото on Саб Јан 05 2013, 15:25

Им давам време да се решат сами, оти ако се замешам јас ... konjanik
Ако нема ефект од горното, им давам мито jazik

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Нед Јан 06 2013, 00:23

Mito bekrijo bre!!! ... Mnogu gi ima kaj nas!!! ... kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Нед Јан 06 2013, 12:58

Кога имам проблеми...си викам дека бар имам нешто kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Вто Јан 08 2013, 21:10

Кога не можам да стигнам да го завршам "сето" она што сум го планирала во денот, ќе си речам: "Се' во свое време!" ... trepka
Е па, ако требало да се заврши се', така и ќе било!!! ... kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Сре Мај 01 2013, 10:15


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Александра on Вто Aвг 20 2013, 23:10


Александра


Вратете се на почетокот Go down

АКО МЕ ИЗНЕРВИРА КОМШИЈАТА ...

Пишување by trpe on Чет Сеп 19 2013, 15:14


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот