Како ги решавате проблемите во животот?

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by the nurse on Пон Сеп 19 2011, 19:34

Шутирај! kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Сре Окт 19 2011, 18:43

Под секој оклоп се крие нешто многу нежно, во спротивно нема потреба од него smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by the nurse on Сре Окт 19 2011, 18:56

Pod oklop...gladijator ili morska hrana.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Нед Ное 13 2011, 23:15

Хипотека е само хипотеза дека ќе го сочуваш тоа кое го имаш kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by the nurse on Нед Ное 20 2011, 12:37

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Саб Ное 26 2011, 15:17

iznenad
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by trpe on Чет Дек 01 2011, 14:44

Патот до успехот е секогаш во изградба.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Нед Апр 22 2012, 23:52

Проблемите се како буба шваби и лебарки, штом си видел една, значи има многу kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Пон Апр 23 2012, 23:50

Прво ги мијам со солзи, а после ги освежувам со насмевка... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by the nurse on Вто Мај 15 2012, 17:13

Не вреди да се трошиш на невредни. strumfeta
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Вто Мај 15 2012, 20:41

trpe напиша:Патот до успехот е секогаш во изградба.

Ја трпел Трпе Трпана зошто секогаш се разбирале кога било најтешко за разбирање... :kez:


Последната промена е направена од keti на Пет Мај 18 2012, 09:09. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Вто Мај 15 2012, 21:39

Скоро во секоја театарска претстава има суфлери ... Но, суфлерите ја играат главната улога во театарската претстава само тогаш кога глумците скрос на скрос си го заборавиле текстот... :kez:
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Пет Мај 18 2012, 09:11

Сами ќе се решат кога ќе си дојде време за тоа... :backa:


Последната промена е направена од keti на Пон Јун 11 2012, 18:36. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Вто Јун 05 2012, 20:46

Mudrosta se raga od maka, pod uslov da ne pobudali vo meguvreme kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Пон Јун 11 2012, 18:37

Го трпела Трпана Трпе зошто секогаш се разбирале кога било најтешко за разбирање... ... Е ова го има само во Македонија и никаде другде...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Пон Јун 11 2012, 22:25

Aj dosta se falis kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Вто Јун 12 2012, 22:53

smeenje
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Пет Јун 22 2012, 02:34

Кога ќе стигнеш до стадиумот кога никој нема да те разбере, биди сигурен дека тогаш се' е во ред со тебе... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by trpe on Пет Јун 22 2012, 15:36

Јас вака го решавам проблемот со жештината


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by keti on Саб Јун 23 2012, 15:44

Кој чита денес дуХовна литература, кога сите сакаат стрипови и тоа по можност секси сликички... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Тото on Саб Aвг 25 2012, 13:23


Како овој долу ;-)


„Што правиш бе? Си седиш и си мислиш?

„Не. Само си седам.“
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Саб Aвг 25 2012, 14:31

afro
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by the nurse on Пон Сеп 24 2012, 08:24

Многу луѓе го нашле доброто, но бараат и понатаму... па го наоѓаат злото!
Ј. Леонард
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот