Како ги решавате проблемите во животот?

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by ?????? on Чет Сеп 10 2009, 11:43

Превземате акција или чекате некој друг да ви помогне?
Што превземате,Како ви помагаат,....???

The Urinal Game

Powered by: MySpace Games

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Чет Сеп 10 2009, 22:01

Uglavnom cekam od dedo Boze ama on toa go pravi na najnezabelezitelen nacin i zatoa mi e cesto tesko da zabelezam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by ?????? on Пон Сеп 14 2009, 23:51


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 15 2009, 09:42

ja nemam problemi
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Александра on Пет Окт 02 2009, 11:52

popametnite mi velat, zemi mori digitron,frli toj abakus (smetalka so nanizani topcinja)
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by fragola on Пет Окт 02 2009, 21:06

So spienje.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Нед Окт 04 2009, 13:13

Vo drustvo na lesni zeni - znaci anoreksicni
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Александра on Пон Окт 05 2009, 10:54

ми ги решаваат :ѕвончица:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Пон Окт 05 2009, 11:04

Ja so takvoto sakam da pecalam, ama uste nisto ne sum zarabotil
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by fragola on Пон Окт 05 2009, 21:23

Strajk so glad ili povekjedneven molk.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 12:22

Nieden problem ne sum resil samo sum go smenil agolot na gledanjeto na rabotite i mirno si pasam.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by fragola on Сре Окт 28 2009, 19:25

Pribiranje na podatoci,analiza,sinteza i evaluacija
Sto ne znaci deka resenieto ke bide pravilno.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Чет Окт 29 2009, 21:19

Izbegavam da stvaram problemi za vreme ovulacija
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Пон Ное 02 2009, 17:03

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by trpe on Пон Ное 16 2009, 21:29

Никако, не барајте совет од мене
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by ?????? on Вто Ное 17 2009, 19:25


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by trpe on Сре Ное 18 2009, 01:11

Алкохолот не ги решава проблемите во животот, но и млекото исто така
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Сре Ное 18 2009, 16:11

Alkohol, cigari, prodavacka ...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by fragola on Сре Ное 18 2009, 17:37

...nervozno
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Александра on Пет Ное 20 2009, 13:19

тој мора да реши:

или јас или ниедна друга :лиз: :хаха:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Пет Ное 20 2009, 21:37

Mu upatuvam znacaen pogled i on znae so kogo si ima rabota

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Сре Дек 02 2009, 13:13

Mi krade od fintite, a ja mislev deka samo ja praam taka
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by fragola on Сре Дек 09 2009, 00:10

Gi raspredeluvam po odgovorni lica
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by zbunet on Сре Дек 09 2009, 12:03

Nikogas ne gi resavam, samo go menuvam agolot na gledanje i si se pomiruvam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Како ги решавате проблемите во животот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот