Зошто имате секс ?

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe on Вто Мар 23 2010, 14:28

Да видиме што ќе каже коцката за денес


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Вто Мар 23 2010, 21:18

Коа бев у Полска се запознав со една Пољакиња и се засакавмее. И нормално
како во секое засакување доаѓа и до онодувањее. И така сред онодување ке речеше
- Пољак ! Пољак ! Еднаш, два пати, три и ми скисна оти проработи она
патриотското во мене и и реков - Мори, ако ти ја маана една, каков пољак ма, на
кого ма ти пољак, ја сум Македонче ! Извикав гордо и навалив со сета сила,
додуше брзо клапнав и она искочи победник оти после ми објасни дека -Пољак -
значело полека Како и да е не заборавив кој сум дури и во такви моменти.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра on Вто Мар 23 2010, 21:44

zbunet напиша:Коа бев у Полска се запознав со една Пољакиња и се засакавмее. И нормално
како во секое засакување доаѓа и до онодувањее. И така сред онодување ке речеше
- Пољак ! Пољак ! Еднаш, два пати, три и ми скисна оти проработи она
патриотското во мене и и реков - Мори, ако ти ја маана една, каков пољак ма, на
кого ма ти пољак, ја сум Македонче ! Извикав гордо и навалив со сета сила,
додуше брзо клапнав и она искочи победник оти после ми објасни дека -Пољак -
значело полека Како и да е не заборавив кој сум дури и во такви моменти.


За нов македонски амбасадор во Полска се назначува г. Збунет Збунет.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Вто Мар 23 2010, 22:35

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Вто Апр 27 2010, 13:41

Никогаш не сум имал задни намери кон жена кога ја гледам во лице.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by fragola on Вто Апр 27 2010, 17:53

Jas ne sum imala ni zadni ni nastrani nameri
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe on Сре Апр 28 2010, 14:38

Сигурно ќе те остави, само пази да не ти се слоши па да почнеш да повраќаш
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра on Сре Апр 28 2010, 21:28

јас мојот редовно го оставам на `бебиситерки`
поарно јас да му одберам одошто сам да си одбере
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe on Сре Апр 28 2010, 22:08

dalas2no напиша:јас мојот редовно го оставам на `бебиситерки`
поарно јас да му одберам одошто сам да си одбере


Ааааааааааа, не така, јас знам што би ми одбрале мене, нема смисла, мора барем малку да имаме право на избор
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Нед Мај 09 2010, 15:10

Сексот е уметнички израз. Да се изразиш правилно мора да си уметник или ќе бидеш обичен плагијатор.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse on Нед Мај 16 2010, 21:25

Ova stvarno ne znaev kade da go napisam:-Na turski am znacelo p...a,amam znaci banja,a tamam dobro.Pa ti vidi!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Сре Јун 09 2010, 10:10

Ќе ја пипкам. ќе ја галам се’ дур не се опушти и попушти и во тој момент ќе и’ шепнам тивко : „Мора да идам, имам нешто работа “. И бргу ќе киднам низ врата.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Сре Јун 09 2010, 10:22

Оти сексот е единствената гола вистина.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра on Сре Јун 09 2010, 12:50

сум се прашала зошто некои други имаат ... afro
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман on Пет Јун 11 2010, 00:54

кога не ви се секса, не вадете се дека ве боли глава.
Сексот е одличен лек против главоболка.
Ја опушта мускулатурата, ја забрзува циркулацијата и оп... дури си рекла аааахххх.... - поминала главоболката
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe on Пет Јун 11 2010, 09:41

Оди Трпе кај Трпана и и дава еден аспирин да испие.
-Зошто ми даваш аспирин, па не ме боли глава?
-Е, па тогаш ај во кревет! Оти секогаш кога ќе ти побарам, тебе те боли глава
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Вто Јун 15 2010, 21:02

Imam namera da i' pobaram 500 eu poslemto
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse on Вто Јун 15 2010, 23:44

paga smea
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Пет Јун 18 2010, 00:45

Ne dava 500 eu
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse on Пет Јун 18 2010, 00:49

Pa nikoj vise ne dava kriza e. smeenje
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Пет Јун 18 2010, 01:02

Ako svoj ne ti dava, koj da dade ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse on Пет Јун 18 2010, 01:04

Ce se najde nekoj.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Пет Јун 18 2010, 01:06

Obicno mi baraat, nikoj ne dava
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe on Сре Јун 30 2010, 19:40

Да!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман on Сре Јун 30 2010, 20:26

шо се фалиш бе?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот