Зошто имате секс ?

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? on Саб Јан 23 2010, 01:15

Она не доаѓа со тебе дека само ти пушиш со кафе

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Саб Јан 23 2010, 01:17

Tie sto pusat cigari nemaat potreba od drug surogat
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? on Саб Јан 23 2010, 09:26

а бе вие двајца сте на чат или на форум,а овој змајот многу огин ти пушта.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Саб Јан 23 2010, 10:36

Inaku nie igrame sah - supcenje, on zborce, ja kapace i koj gubi ja krsi tastaturata od nervoza. Go imav na skype i go slusav kako mava so tupanici od nervoza po tastaturata dodeka saka da mi vrati, a nemoken e. Hahaha ! ( sega koa ke procita, ke ckripi so zabite i ke otvara leksikoni za da mi vrati )
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман on Нед Јан 24 2010, 16:43

ќе си праите вие двајца муабет или може и ние нешто да пишеме???
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Нед Јан 24 2010, 19:55

Pa ako planiras
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Пон Јан 25 2010, 20:08

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Сре Фед 03 2010, 13:27

Kako mackite ne se parat samo vo februari, taka i maloletnite ne cekaat da stanat polnoletni.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? on Чет Фед 11 2010, 22:52

Ако ти било пишано да те ебат гаќите сами ќе ти паднат

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? on Чет Фед 11 2010, 22:56

Два пениса глесаат порно и едниот му вели на другиот:
- Ај додека си станат донеси ми вода

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? on Чет Фед 11 2010, 22:58

Жените се закон - а јас ги обожувам дупките во законот

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? on Чет Фед 11 2010, 23:04

Eve: -Adam do You love me?
Adam:-No , I don"t
Eve ( crying ): -Then why did you make love to me?
Adam:-Helooooo...do You see anyone else around ?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? on Чет Фед 11 2010, 23:06

Инцест - игра за целото семејство

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? on Чет Фед 11 2010, 23:11

На оној што оди по патот кој го сака му растат крилја,на оној кој оди по патот што не го сака копита

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? on Чет Фед 11 2010, 23:14

Што е ова: крв пие вампир не е , лета а птица не е?
Always Ultra

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман on Пет Фед 12 2010, 22:58

zmaj напиша:Eve: -Adam do You love me?
Adam:-No , I don"t
Eve ( crying ): -Then why did you make love to me?
Adam:-Helooooo...do You see anyone else around ?

хахахахаха.... е, ова ми е виц на денов - веќе им се јавив на три другарки (22.00h)да им го прочитам и тоа како радиодрама, менував гласови
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра on Нед Фед 21 2010, 02:01

планирам да имам два
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман on Чет Фед 25 2010, 01:16

You should have SEX on days that begin with T:
Thanksgiving,
> Tuesday,
> Thursday,
> Today,
> Tomorrow,
> Thaturday?
> Thunday?
> Every Thucking day!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман on Чет Фед 25 2010, 01:46

Кога маж ќе стави на срце нешто кај една жена, тоа обично е неговата рака
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Пет Фед 26 2010, 17:32

Ja ke gi orocam vo banka za sperma
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман on Пет Мар 05 2010, 23:31Is sex dirty?
Only if it's done right.Woody Allen

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe on Саб Мар 06 2010, 01:10

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Тото on Сре Мар 10 2010, 10:32

Такво нешто се прашував само после часовите по биологија.

Професорката ја убиваше темата
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Чет Мар 11 2010, 14:08

" Drugarice posadimo cvecee,
tamo gde vojska druga Tita krecee ! "

- Op, seks !
- Kaj vide tuka seks, ziti majka !
- Amori, vojskata na Tito akala po sumi ma. I ono op ! oni u
suma i on ke i go nasadi u sumata i ke i go bapne.
- More idi leci se !
- Ma nemoj ! A ajducka treva od kaj e lekovita za zeni
nerotkinji, a ?
- E aj da slusnam.
- Pa tamu u travata kaj se kriele ajducite i zenite demek
odele da berat bas od taa treva, a prethodno znaele deka tamu ima
ajduci...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Пон Мар 22 2010, 01:29

Prviot pat koga imav seks taa dobi menzis bas togas i moze da se zamisli kako traumaticno deluvase toa
na eden mlad i neiskusen covek kako mene. Se cuvstvuvav kako ubiec i koga si zamina ocekuvav da mi
zatropaat na vrata i da me zatvorat. Si velev : - Ako prezivee, ne ebam
nikogas poveke ! Ama kako pomina bez posledici, a i ja bez karakter koj
ne si go pocituva dadeniot zbor prodolziv da ubivam naokolu.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот