Зошто имате секс ?

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe on Сре Јун 30 2010, 20:35

Барем се надевам
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Вто Jул 13 2010, 17:27

Ако немаш со кого, а ти се сака, верувај и’ на својата рака.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Тото on Вто Jул 13 2010, 17:53

smeenje
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра on Саб Jул 31 2010, 12:35

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Тото on Саб Jул 31 2010, 13:06

Прво да видам што остана од резервите (слика десно).

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Нед Aвг 01 2010, 00:52

- Ke daes ?
- So ?
- Da se razderam na glas ?
- Abe dosta be, tolku ti cukaat na tebe. Izmi sadovi, iscisti so pravosmukalka, pa posle ke vidime.
Po nekoe vreme...
- Ke daes ?
- Begaj ma, mi se spie, samo na toa mislis
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Сре Aвг 04 2010, 15:18

Сексот е моден тренд како и облекувањето каде се’ повеќе се обрнува внимание на детали.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by fragola on Сре Aвг 04 2010, 17:03

Samo toa e normalen nagon sto sme go zadrzale od zivotnite.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман on Сре Aвг 04 2010, 22:07

ми текна, хахахахаха... кога се мажев, баба ми ми кажа еден ваков совет за успешен брак
- Шом ќе си дојде мажот од работа нервозен, ти земи го за рака и право в спална,
а таму..... - убавото!( види ја ти еднаш!!! - мисли ја ти стара е)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by fragola on Сре Aвг 04 2010, 23:27

zamena za leksilium!
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Сре Aвг 04 2010, 23:36

Во животот најчесто е обратно. Си доаѓаш дома ја начекуваш намрштена и ја водиш во кревет
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by fragola on Сре Aвг 04 2010, 23:53

Kako i da e...odgovorot na prasanjevo ke bide: Za mir vo kukja!
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра on Чет Aвг 05 2010, 00:49


penis bonus pax in domus

flower
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Чет Aвг 05 2010, 00:52

Тежнееме за мир
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра on Чет Aвг 05 2010, 01:24

peace

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра on Чет Aвг 05 2010, 01:25

Мисли глобално - дејствувај локално. flower

Секој може и треба да придонесе за мир во светот. kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Чет Aвг 05 2010, 11:26

Sekoj treba da zdomi kutre ili pticka
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse on Чет Aвг 05 2010, 11:29

Onaka... kez


Последната промена е направена од hot nurse на Сре Ное 03 2010, 20:44. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 00:01

- Оваа значи стварно е другарка, значи навистина знае да цени
- А ти дала ?
- Е па не
- Абе ако е фина и те цени таа ќе ти даде, таа што те цени ти дава, ти текнува ?
- Епа...е да...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse on Пет Сеп 03 2010, 00:11

iznenad paga smea


Последната промена е направена од hot nurse на Сре Ное 03 2010, 20:43. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by keti on Пет Сеп 03 2010, 11:48

Темата можеби треба да биде „Зошто немате секс?„ па да се кажуваат разни причини и да се даваат совети...
А за да се има секс, не е потребна посебна причина... доволно е да се одбере правиот момент...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 11:51

Отворив нова тема со тој наслов
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман on Пет Сеп 03 2010, 15:25

keti напиша:Темата можеби треба да биде „Зошто немате секс?„ па да се кажуваат разни причини и да се даваат совети...
А за да се има секс, не е потребна посебна причина... доволно е да се одбере правиот момент...

кети,
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet on Сре Ное 03 2010, 20:34

Кои парови водат почесто љубов? Тие кои се сиромашни и немаат друга забава.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by fragola on Сре Ное 03 2010, 21:10

Pa oni go imaat bez pari...nekoi se rasfrlaat so pari da dojdat do seks
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот