Мимикрија

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Александра on Саб Окт 10 2009, 16:08

Датумот на производство стои на етикетата.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by trpe on Саб Окт 17 2009, 02:05

Датумот на производство стои на етикетата.

„инает“
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Александра on Саб Окт 17 2009, 22:03

Да не задоцнеше ќе ручаше печена кокошка. Сега нека мачка маргарин.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by trpe on Вто Окт 20 2009, 21:02

„ шеќер “ „кама“
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Александра on Пет Окт 23 2009, 22:05

Жирито годинава нема да им подели парични награди на победниците на Макфест, туку ќе ги исплати во натура.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by trpe on Пет Ное 20 2009, 01:25

Жирито годинава нема да им подели парични награди на победниците на Макфест, туку ќе ги исплати во натура.

Аван, ада, липа, дина, бедници, и не знам веќе, нека каже некој друг нешто ако знае !
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Александра on Пет Ное 20 2009, 12:49

trpe напиша:Жирито годинава нема да им подели парични награди на победниците на Макфест, туку ќе ги исплати во натура.

Аван, ада, липа, дина, бедници, и не знам веќе, нека каже некој друг нешто ако знае !

и ГРАДИНА :смешко:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Александра on Пон Ное 23 2009, 12:34

„Круме чести. Кој што ќе пие?“ :шампањ: „Сакам еден обичен нес.“ :кафе:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by kazablanka on Нед Јан 03 2010, 01:11

dalas2no напиша:LALE kaj Zeznata; ANANAS kaj cat

Известувањето за поставувањето на нов директор беше изненадувачко како ладен туш.

Uh, i jas ja obicam mnogu taa COCA COLA...


Za vrat
ni kazuva, a nie leb nemame .
avatar
kazablanka


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by kazablanka on Нед Јан 03 2010, 01:13

Samoubiecot od pasteti
najmnogu saka mika za pojadok.
avatar
kazablanka


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Александра on Пет Јан 15 2010, 01:02

kazablanka напиша:Samoubiecot od pasteti
najmnogu saka mika za pojadok.

камиказа
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Александра on Саб Aвг 21 2010, 13:12

додека смислиме како да ја продолжиме играта еве една мимикрија smesko

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by trpe on Саб Aвг 21 2010, 13:21

Пеперутка, тигар, глувче, цвеќе и јас во позадина !


Ау, ме нема мене
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Кидман on Саб Aвг 21 2010, 13:22

trpe напиша:Пеперутка, тигар, глувче, цвеќе и јас во позадина !


Ау, ме нема мене

- мимикрија
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Александра on Нед Aвг 22 2010, 10:43

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Александра on Нед Aвг 22 2010, 10:45

изгледа дека полека ќе ја носам играва офтопик, ама не можев да одолеам на „фацава“ usramen
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Кидман on Пон Окт 25 2010, 23:55

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ПРОЧИТАЈТЕ ГО ОВА

Пишување by trpe on Пет Окт 29 2010, 14:07This cat
is cat
a cat
good cat
way cat
...to cat
keep cat
an cat
idiot cat
busy cat
for cat
20 cat
seconds cat


А сега прочитајте го повторно на цел глас но без зборот "cat"
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Мимикрија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот