Чак Норис призна

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Чак Норис призна

Пишување by zbunet on Сре Сеп 09 2009, 20:42

Дека Брус Ли е појак од него.


zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe on Саб Ное 14 2009, 19:07


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe on Сре Ное 18 2009, 12:33


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe on Пон Дек 21 2009, 16:29


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by zbunet on Пон Дек 21 2009, 23:27

Жена га отровала

Уметник и техничар

Режисер

Ставио се у струју

Удри Брус Ли
тепај Брус Ли
потепај ги свиии
не дај да прежививии
од ових олошии
лете на све странее
карате ударции
тепа их Брус Ли
ко да су ко комарции...

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by Тото on Сре Дек 23 2009, 23:59

Татко ми никогаш нема да признае дека сум појак од него а не дај боже да се излаам дека сум попаметен од моите претци т.е. од дедо ми , поготово сеа на полугодие

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe on Пон Јан 18 2010, 22:16

Чак норис пие вода од чешма на екс

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe on Сре Фед 10 2010, 19:30


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by alisa on Чет Фед 11 2010, 12:29

Зашто вселената се шири? Затоа што сите бегаат од Чак Норис.

alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe on Сре Мар 10 2010, 21:10

Среќен роденден дедо Чаки!

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 12:51

Шо му требаше на Брус Ли да се тепа со Чаки

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by the nurse on Вто Jул 06 2010, 00:49

Cak Noris se plasi da umre,znae od koga go ceka Brus Li na onoj svet. hehe

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by Тото on Сре Aвг 25 2010, 01:16

Чак Норис призна дека ги измлатил сите мекичари, jazik
збунет и Тото ги остави за крај affraid

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe on Сре Aвг 25 2010, 02:05

Чак Норис не може да го најде Трпе! Само Трпе може да го најде Чак Норис

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by zbunet on Сре Aвг 25 2010, 10:44

Еден од друг научивме многу со Трпе и Чак Норис нема шанси со нас ако му тргнеме заедно

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by Александра on Сре Aвг 25 2010, 10:50

браво бе момци guska сила сте 10

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by zbunet on Сре Aвг 25 2010, 10:53

Е не, ќе се шегуваме

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe on Пет Сеп 10 2010, 18:48

Чак Норис може од шеќерна репка може да направи сол.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe on Сре Сеп 29 2010, 16:29

Чак Норис еднаш дојде два пати

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by ?????? on Нед Окт 03 2010, 14:48

овие со чак норис се застарена приказна

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe on Нед Окт 03 2010, 15:04

А па добро тогаш ќе продолжиме со vlat4e

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кој ги спаси рударите во Чиле?

Пишување by trpe on Сре Окт 20 2010, 09:09


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by zbunet on Саб Ное 06 2010, 13:17


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис во реклама за T-mobile

Пишување by trpe on Саб Дек 18 2010, 11:09


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe on Чет Јан 13 2011, 02:45


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Чак Норис призна

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот