Јас, Филозоф

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Јас, Филозоф

Пишување by Александра on Вто Сеп 08 2009, 11:37

Еволуцијата е бавна работа

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet on Вто Сеп 08 2009, 21:05

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet on Чет Сеп 10 2009, 08:34

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet on Вто Сеп 15 2009, 09:54zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by ?????? on Пет Окт 02 2009, 17:26

тоа дека се' тече, се' се менува е жива глупост
некои работи никогаш не се менуваат

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by fragola on Пет Окт 02 2009, 21:08

Jas ja menuvam perspektivata na gledanje
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by fragola on Пон Окт 05 2009, 21:51

Една од моите теории е дека знаењето постои во нас,а во текот на животот ние се присетуваме асоцирани од ситуации и околности
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 12:14

Sigurno vo minatite zivoti dokolku sum gi imal sum bil nekoj rob, sluga itn. So ke mi e na takvo iskustvo da se prisekavam.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 21:29

fragola напиша:Една од моите теории е дека знаењето постои во нас,а во текот на животот ние се присетуваме асоцирани од ситуации и околности


уф мори ти умнице

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 21:51

Blaze si mu na toj sto ke si bide nejzin
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by ?????? on Вто Окт 06 2009, 22:06

ГОЛЕМА ДА РАСТЕ, ДА И' ДАДЕ ГОСПОД ЕДНО МОМЧЕ, НА ГАЗОТ СО ЅВОНЧЕ

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet on Вто Окт 06 2009, 22:29

I bez rogovi
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by fragola on Чет Окт 08 2009, 17:25

vie ste mi inspiracija
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet on Пет Окт 09 2009, 19:09

...ептен
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by Тото on Саб Окт 31 2009, 00:19

Јас не сум многу по филозофијата.

Викни ме ако треба некого да истепаме :мир: :ептен хаха:
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by fragola on Саб Окт 31 2009, 12:36

Vo minatoto lugjeto povekje gi cenele prirodnite bogatstva.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet on Саб Ное 07 2009, 12:48

Na pauza najcesto se filozofira dodeka od usta mu letaat troski od sendvicot koga objasnuva i "nenamerno " gi pluka drugite
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet on Пон Ное 09 2009, 23:06

Kolku poveke znaes poveke vredis, ama poveke i patis
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by trpe on Саб Ное 14 2009, 11:21

Танц- вертикални фрустрации на хоризонталните желби.

Џемпер-парче облека кое детето мора да го носи кога на мајката и е ладно

Брак- заедница на двајца луѓе кои решаваат заеднички проблеми, кои не би ги имале доколку не би биле заедно
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by trpe on Саб Ное 14 2009, 13:16

Е да, и после се чудиме зошто децата не можат да не разберат
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by Александра on Чет Ное 19 2009, 17:21

имам супер меморија: не се сеќавам кога последен пат заборавив нешто
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by Тото on Чет Ное 19 2009, 17:36

Работата се исплатува коа ќе има фирмата пари,

а легачењето се исплатува веднаш. :поспан:
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by trpe on Пет Ное 20 2009, 01:01

Пушењето ја скратува цигарата
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by Александра on Пет Ное 20 2009, 01:22

trpe напиша:Пушењето ја скратува цигарата

:гушка: Taka, be Trpe :кез: :мир:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by zbunet on Пет Ное 20 2009, 01:25

ne se pusi na tvda podloga
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Јас, Филозоф

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот