Нешто без врска

Страна 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by fragola on Саб Сеп 11 2010, 10:35


fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Нед Сеп 12 2010, 14:38

paga smea Е,ќе мораш да станеш.Па што е 8.45ч,јас за прва смена станувам во 5,45ч bam

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Нед Сеп 12 2010, 14:41

-Сестро,може ли да ми го дадеш упаљачот?-ми вели една пациентка. iznenad -Каков упаљач?-се чудам. kez -За да го упалам телевизорот:

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by keti on Нед Сеп 12 2010, 22:32


keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Нед Сеп 19 2010, 02:50

paga smea

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Пет Сеп 24 2010, 14:04

Се среќаваат две желки.
Едната и вели на другата:
-Зошто денес не си со оклопот?
-Избегав од дома.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Пет Сеп 24 2010, 15:22

paga smea

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Пет Сеп 24 2010, 15:29

Колега ми и другар ,,Ѕверот,, ми дава денес некои пари што ми ги пратила жена му(нешто си работиме), а пациентите коментираат:-Што е ова и даваш толку пари на главната? iznenad Долг си е долг!-им одговара тој. kez А краток си е краток!-додава,на општо смеење.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Пон Сеп 27 2010, 01:24


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Пон Сеп 27 2010, 01:28

paga smea Па,и треба да постои!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Пон Сеп 27 2010, 01:32

нели?

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Вто Сеп 28 2010, 01:35


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Вто Сеп 28 2010, 09:19

Далеку џитка овој

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Саб Окт 02 2010, 11:11

Во книгава што ја читам за мафијата,меѓу другото се спомнати некои специфични прекари на босовите.И така покрај Мајмун,Ловиџино и др. еден го викаат Урпачиело.Тоа било назив за камшик(сакал така да ги казнува непријателите)направен со долготрајно сушење на машки полов орган од магаре. affraid

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Нед Окт 03 2010, 13:49


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Нед Окт 03 2010, 16:28


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Нед Окт 03 2010, 17:07


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Сол + звучник

Пишување by trpe on Пон Окт 04 2010, 11:02

намалете го гласот


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Сре Окт 06 2010, 16:20

Гинеколошки раце после 30 год.тешка работа


Последната промена е направена од hot nurse на Нед Окт 10 2010, 09:26. Мислењето е променето 4 пати.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Чет Окт 07 2010, 23:52

Тоа што ме интересираше сега го знам

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Пон Окт 11 2010, 23:12


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Сре Окт 13 2010, 16:41

Vazelinka Zadnikovska

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Сре Окт 13 2010, 16:51

hot nurse напиша:Гинеколошки раце после 30 год.тешка работа
. . .

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Чет Окт 14 2010, 08:22

У Куба некогаш беше Че Ге Вара, а кај нас е Че Га Вара

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Пон Окт 18 2010, 12:49

Како на англиски се кажува „свекрвата не доаѓа за вечера“?
- Yes.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content Today at 23:52


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот