Нешто без врска

Страна 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Пон Jул 05 2010, 17:01

- Ми спреми тоа што ти реков ?
- Уфф, заборавив.
- Е заради ова има да те сексам !
И така она уплашена беше.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман on Пон Jул 05 2010, 17:41

zbunet напиша:Ако некој ти го скрши срцето, не се грижи. ќе најдеш лесно друг, плава си.

да де, среќа во несреќа
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман on Пон Jул 05 2010, 17:42

zbunet напиша:- Ми спреми тоа што ти реков ?
- Уфф, заборавив.
- Е заради ова има да те сексам !
И така она уплашена беше.

ахам да, и бегаше башка да не испадне лесна женска
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Пон Jул 05 2010, 19:34

Da, i vikase , a on
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман on Пон Jул 05 2010, 20:43

и коа се разбуди, цел жива вода
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Вто Jул 06 2010, 21:59

Се најадеш грав и легнаш после да се опуштиш у када, И ете ти ефтино џакузи.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Тото on Нед Jул 11 2010, 02:36

Порано недела ми беше најкраткиот ден во неделата.
Сега ми е најдолгиот tarumba
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Jул 17 2010, 12:30

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Jул 17 2010, 13:42

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Тото on Пет Jул 30 2010, 12:40

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Нед Aвг 01 2010, 14:27

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by fragola on Пон Aвг 02 2010, 00:42

Dosol vikend i dzvonat telefoni, se dogovarate kaj da se sheta...konecno ste se organizirale i ste se stokmile da izlezete. Obavezno nekoj docni,pola cas vo prosek i cekate... Pred vrata guzva i turkanica. I pak cekate... Vnatre guzva i kaj da se svrtite nekomu ste na pat. Cekate da naide kelner(pola saat vo prosek)... Ste naracale i cekate da vi donesat... Vo megjuvreme nekoj ve ispogazil i isturil pivo vrz vas ...se vrtite da vidite koj e i se lepite za zapalenata cigara pozadi vas -"Uzivaj ke si fatis decko/devojka"...toa mozete badijala da go cekate cela vecer ako sami ne se potrudite... Sekako morate da pojdete do toalet i sekako i tamu ke pocekate... i op! Stivna muzikata i torpedo celo niz vrata nadvor...ne znaete sto se slucuva Da! Tocen odgovor! Toa cekavte...da zatvorat! Sega mozete mirno da si izlezete so olesnat dzeb i teska glava...i da cekate da dojde sledniot vikend!
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Вто Aвг 03 2010, 14:42

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Вто Aвг 03 2010, 15:42

Kade i da se pojavam imaat vpecatok deka im dosol ili
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман on Вто Aвг 03 2010, 20:12

fragola напиша:Dosol vikend i dzvonat telefoni, se dogovarate kaj da se sheta...konecno ste se organizirale i ste se stokmile da izlezete. Obavezno nekoj docni,pola cas vo prosek i cekate... Pred vrata guzva i turkanica. I pak cekate... Vnatre guzva i kaj da se svrtite nekomu ste na pat. Cekate da naide kelner(pola saat vo prosek)... Ste naracale i cekate da vi donesat... Vo megjuvreme nekoj ve ispogazil i isturil pivo vrz vas ...se vrtite da vidite koj e i se lepite za zapalenata cigara pozadi vas -"Uzivaj ke si fatis decko/devojka"...toa mozete badijala da go cekate cela vecer ako sami ne se potrudite... Sekako morate da pojdete do toalet i sekako i tamu ke pocekate... i op! Stivna muzikata i torpedo celo niz vrata nadvor...ne znaete sto se slucuva Da! Tocen odgovor! Toa cekavte...da zatvorat! Sega mozete mirno da si izlezete so olesnat dzeb i teska glava...i da cekate da dojde sledniot vikend!avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by fragola on Вто Aвг 03 2010, 21:25

Kaj si be vesterce
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Сре Aвг 04 2010, 11:01

Го сакам Бетмен.Последниот е нормално најдобар,додека не излезе нов... trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Сре Aвг 25 2010, 10:53

знам како им е sizif
и јас бев таму obesen
и пак ќе бидам vreme
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Aвг 28 2010, 13:33

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Тото on Нед Aвг 29 2010, 19:43

Возот иде од КочАни ... lol!
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Пон Сеп 06 2010, 22:04

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by keti on Чет Сеп 09 2010, 22:26

Интересни модели...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Пет Сеп 10 2010, 15:07

14:07

alfa, ... beta, ... gama, ... kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by keti on Саб Сеп 11 2010, 00:46

Леле овој како мене бил!..Само што јас го навивам будилникот (на мобилниот) два пати, во 6 и 15, вежбам малку, па пак прилегнувам некоја минута до 6 и 45, кога повторно ѕвони...Само што не се пожалиле до сега комшиите...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Сеп 11 2010, 02:24

На шпанскиве серии стално спомнуваат “ Ке паса “ , а тоа некој шпанец кај нас чул “ Ќе пасам “ и си го однел во татковината
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот