Нешто без врска

Страна 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Пет Ное 18 2011, 13:45

Ne e strasno ako te lizne i kutne, vnimavaj da ne te grizne kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Пет Ное 18 2011, 16:37

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Нед Ное 27 2011, 00:46

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Пон Ное 28 2011, 11:25>
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Чет Дек 01 2011, 11:26

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 13:07

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Сре Дек 14 2011, 13:53

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Нед Дек 18 2011, 11:56

Дама никогаш не е сама, само мушкобањаста kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Пон Дек 26 2011, 12:27

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Вто Дек 27 2011, 12:23

Од многу смеење боли стомак што дури можеш и да се помочаш, па затоа е створена грижата за да се менуваат за да не оптоварува само едниот дел од телото т.е. и глава да те заболи малку kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Чет Дек 29 2011, 16:02

BMW: Brings Me Women (Ми носи жени)
FORD: Fast Only Rolling Downhill (Брз само кога се тркала надолу)
SAAB: Shape Appears Ass-Backwards (Личи на нешто самo кога го гледаш од позади)
HYUNDAI: Hope You Understand Nothing’s Drivable And Inexpensive… (Се надевам рабираш дека ништо не е истовремено евтино и во возна состојба)
SUBARU: Screwed Up Beyond All Repair Usually (Толку заебано што
најчесто не може ни да се поправи)
VOLVO: Very Odd Looking Vehicular Object (Превозно средство кое
изгледа многу чудно)
PORSCHE: Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything (Доказ дека
богатите размазени деца имаат сè)
YUGO - You go, but car doesn`t !!!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Пет Дек 30 2011, 00:00

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Нед Јан 01 2012, 04:02

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Нед Јан 01 2012, 22:06

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Да не се пожали некој случајно дека му е сува устата

Пишување by trpe on Пет Јан 20 2012, 16:05

За секој случај да не се пожали некој дека му е сува устатаavatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ПАТОКАЗ

Пишување by trpe on Пон Јан 30 2012, 17:14

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Вто Јан 31 2012, 13:59

Некој бил многу креативен

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Вто Фед 14 2012, 00:28

...а сепак во врска со 14 февруари ...

утре може ќе собере храброст да ви се јави некој што „умира“ за вас, а вие не го поднесувате.

бидете хумани - убијте го нежно.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Сре Фед 15 2012, 12:36

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Чет Мар 01 2012, 10:54

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Чет Мар 08 2012, 00:34

denes mi beshe dibidus posran den. me izvadija od shini sto dushi.

mi bese neophodna psihoterapija, pa taka, razbirlivo, potrosiv iljadarka za sitni podaroci za moite 'zenski' iako licno, utre ne sakam nikoj da me potsetuva kakov 'praznik' e.

plus, si napraviv zadovolstvo so toa sto si kupiv kniga od lokalen poluafirmiran poet i raskazuvac.
i togas, taman da izlezam od knizarnica, ete go 'lupus in fabula', pa kjariv duri i posveta
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Чет Мар 08 2012, 00:41

gal guska
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Чет Мар 08 2012, 00:57

живот чине мале ствари (мали се за другите, а за тебе се грамадни во моментот)
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Вто Мар 13 2012, 11:35

Водата мие се'...освен лошите мисли smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот