Нешто без врска

Страна 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Вто Апр 27 2010, 23:02

I'm too sexy to se razdavam naokolu
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман on Пет Апр 30 2010, 20:10

trpe напиша:Вести на радио:

Хеликоптер на НАТО во кој се наоѓале двајца патници се сруши на гробиштата во Бутел. Спасувачките екипи кои работат на теренот досега ги извадија телата на 850 починати.


avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by fragola on Пет Апр 30 2010, 21:28

ccc ma kako gledam,se e vo vrska...
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Тото on Нед Мај 02 2010, 23:33

јас сум сепак - џентлмен
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Пон Мај 03 2010, 00:46

Da bev Indiec ke dojdev tuka, ke pustev brada i ke se setav so siroka pizama, ke se smeskav onaka ko da sum izel dve indijanki i golema boza, ke kazuvav i predavav nesto nerazbirlivo vo vrska so nekakva si energija, ke uletav u nekoja emisija so tel. povik od 50 den bez ddv i nemase da mi bide tesko sekakvi da podnesam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Чет Мај 06 2010, 19:19

Ke izvadi nekoe parce meso
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Саб Мај 08 2010, 21:26

Човек има најмногу да каже кога нема кому да каже.
Па дури и шанкерот го нема да тури уште една, да си брише чаши, а ти да пљампотиш на некоја жива душа (без обѕир дали те слуша) и да не се чувствуваш како комплетен идиот и губитник.
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Тото on Пон Мај 17 2010, 16:48

Сите се со врска, само јас не
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Пон Мај 17 2010, 16:54

Zatoa sto si silna vrska sama po sebe, drugite se ko pajazina vo odnos na tebe
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by fragola on Пон Мај 17 2010, 19:04

Cel svet e bez vrska... edno so edno vrska nema...havarija.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Нед Јун 06 2010, 18:30

prvpat zabelezav deka macorot tamu gore reagira i malku si poigrav so nego
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Нед Јун 06 2010, 23:36

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Сре Јун 09 2010, 13:55

гледам како нечујно идат-одат ... куул ... и си велам what a wonderful world ... guska

iznenad не, не, се занесов.

значи, си велам - молчењето е злато
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 21:43

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 21:45

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Саб Јун 19 2010, 22:10

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Саб Јун 19 2010, 22:11

,,GAS,GRASS AND ASS,,ova edni budali go imaa zalepeno na kola,valjda nesto kao novo,,SEX,DROGA I ROKENROL..


Последната промена е направена од hot nurse на Саб Јун 19 2010, 22:46. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 22:15

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 22:35

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Саб Јун 19 2010, 22:43

Za ludiot voditelj dg.Status histericus(obicno se sretnuva kaj zeni,sex.nezadovoleni)!!!!????
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Јун 19 2010, 22:44

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Сре Јун 30 2010, 13:30

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман on Нед Jул 04 2010, 10:14

си исцедив пола лимон, ја дополнив чашата со вода, половина лажиче ѓумбир, меш...меш...меш и се симнав во двор... ммммм... уживанција.
тивко беше и чувствував како ми се полнат градите со чиста енергија
и.... нормално еве ти го комшијата сосе стомак,
-комшивке мори, уште по пижами? ехе... јас од кога сум станаааттт...
-Е во право си комшија, одам јас внатре да се преслечам.
И така ми го расипа филмот
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Нед Jул 04 2010, 19:35

Ако некој ти го скрши срцето, не се грижи. ќе најдеш лесно друг, плава си.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

нешто без врска

Пишување by Александра on Пон Jул 05 2010, 16:20

не беше последен, но нема врска
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот