Нешто без врска

Создај нова тема   Одговори на тема

Страна 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Нед Ное 14 2010, 22:18samo da vam pojasnim zasto je ovaj klip toliko specijalan :):)oni ovde razgovaraju sa ovim likom o zabrani alkohola na poslu..hehe...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Вто Ное 16 2010, 15:54

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Вто Ное 16 2010, 16:30

Mujo, dje si bio sinoć?

Ma vodili me na neki balet.

Šta ti je bolan to?

Ma skupi se raja, pa uleti jedna pravo luda ženska i nešto se k'o
baca, pa bi da poleti, pa ne može...

Najzad joj prileti neki kuronja, pa bi je j..o, pa ne bi, pa bi je j..o, pa ne bi,

pa je najzad digne, pomiriše picu i baci.


avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Сре Ное 24 2010, 16:15

Ова е г-ѓа Славица Еклстоун!?Една од најелегантните жени,само...не и бил денот affraid
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман on Сре Ное 24 2010, 20:45

за резил
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Чет Ное 25 2010, 21:55

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Нед Ное 28 2010, 13:25

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Сре Дек 01 2010, 19:15

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Пон Дек 13 2010, 15:29

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Чет Дек 16 2010, 15:50

Возач на автобус во Илиноис, САД бил принуден да даде отказ од работното место поради „ладнокрвното убиството„ на еден Снешко!

Ова се случило пред неколку дена, другите возила го заобиколувале снешкото, автобусот поминал директно преку него, додека во позадина се слушаат викотници.

Возачот бил принуден да даде отказ откако видеото било закачено на You Tube и го виделе неговите претпоставени...
Веројатно некој мислел дека поради нечија шега, возачот требал да ги ризикува животите на патниците! (Ова е мое мислење, а за другите не знам)
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Чет Дек 16 2010, 19:50

Да не требало да застане и да го качи снешкото во автобусот?! kez
Сешто!Единствена причина што другите го заобиколувале е најверојатно што се плашеле да не се крие некоја пречка на патот(во снешкото)
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Саб Дек 18 2010, 11:03

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Вто Дек 21 2010, 18:58

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Сре Дек 22 2010, 12:14

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Пет Дек 24 2010, 14:07

Што е тоа: куќа - куќа - куќа ?

Екрем Јевриќ останал без работа
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Дек 25 2010, 15:07

Тарзан викал : “ Ааааа ! “ , оти само првата буква успеал да ја научи
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Вто Дек 28 2010, 18:52

Марија Шарапова има веренички прстен од 250 000 долари(од супер дечко)
но, аман дете не на овие нокти smesko
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Драги, кажи драгичка!

Пишување by trpe on Чет Дек 30 2010, 13:14

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Пет Јан 07 2011, 20:55

Докторот му вели на Трпе дека мора да му направи спермограм, му дал едно шишенце и му рекол да го наполни и да го донесе другиот ден.
Доаѓа Трпе другиот ден со празно шишенце, и докторот му вика:
- Па зар не ти реков да го наполниш?
- Пробав докторе, прво со левата рака, па со десната и не бива. Потоа ја викнав жена ми, и таа почна прво со левата рака, па со десната, па потоа проба со уста и пак не бива. Па ја викнавме и комшивката, и таа проба се, и ти велам докторе дека нема теоретски шанси да го отвориме ова шишенце.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Чет Јан 13 2011, 11:56

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Пет Јан 14 2011, 16:04

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Нед Јан 16 2011, 14:47

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Нед Јан 16 2011, 14:49

paga smea
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Пон Јан 17 2011, 13:18
Сите мои слики што ги чувам,
На фејсбук ги редам тагнувам
Само најдобрите ги бирам,
На профајл пикчр да ги закачам

Еден лајк и 10 коментари,
Само од добри другари,
Ајд плис, коментар ми стави, место лајк,
поук прати ми

фејсбук прво нешто од сабајле,
остави работа и немај гајле,
статус нов си редам од сабајле,
се уште немам немам јас бе лајкче

Сите мои слики што ги чувам,
Сите мои растенија,
Чим си засадам тикви и ориз,
Да ги соберам, о фак неможаааам

фејсбук прво нешто од сабајле,
остави работа и немај гајле,
статус нов си редам од сабајле,
се уште немам немам јас бе лајкче

поук ти праќам, поук ми враќаш,
лајк ти ставам, ти ми враќаш,
онлајн тебе чим те нема, душа мене ми се зема,
нов гифт ти праќам на чат јас ти пишам
топ си кисче најуба мор,
ин рилејшншип да се ставаааам

фејсбук прво нешто од сабајле,
остави работа и немај гајле,
статус нов си редам од сабајле,
се уште немам немам јас бе лајкче
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Александра on Пон Јан 17 2011, 13:27

еве ти од мене едно ГОООЛЕМО

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


Создај нова тема   Одговори на тема
 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот