Нешто без врска

Страна 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Пон Окт 18 2010, 15:08


Nađoh ovu divnu pesmu o zimi
pa reko' da vam je pošaljem da vam pruži utehu koju je i meni pružila.
Predivno je napisana i bas je pogodila moje najdublje osećaje u vezi ovog godišnjeg doba...


ZIMA'

J...M TI ZIMU!!!

The End
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман on Пон Окт 18 2010, 19:42

носи порака

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Чет Окт 21 2010, 20:49


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by alisa on Пет Окт 22 2010, 00:10


alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Окт 23 2010, 23:00

Кога би постоел начин да ја собираш прдешката во рок од 6 години би можел да собереш енергија рамна на атомска бомба. Е така прочитав

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by alisa on Пон Ное 01 2010, 11:36


alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Пон Ное 01 2010, 15:56


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Сре Ное 03 2010, 13:59


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by keti on Сре Ное 03 2010, 14:26


keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Чет Ное 04 2010, 22:03


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како се слави постигнат гол

Пишување by trpe on Пет Ное 05 2010, 12:36


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Пет Ное 05 2010, 16:16


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Пет Ное 05 2010, 16:27

he's not drunk, he's just testing the gravity

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Пет Ное 05 2010, 16:51

Нема врска, гледаш дека човекот го боли грбот

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Саб Ное 06 2010, 11:13


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Саб Ное 06 2010, 12:06

paga smea

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Саб Ное 06 2010, 22:10


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Нед Ное 07 2010, 12:57


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Тото on Вто Ное 09 2010, 01:27


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Тото on Вто Ное 09 2010, 01:32

hot nurse напиша:

Оооо!... Ова е супер, бре. Дури сега го видов kez guska Хоти, царица си backa

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Вто Ное 09 2010, 10:19

guska backa gal

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by trpe on Чет Ное 11 2010, 15:46

Ајнштајн почнал да зборува на 6 години.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse on Чет Ное 11 2010, 21:32

Таман на време за школо.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet on Нед Ное 14 2010, 20:38

Читав дека некој почнал да си ги собира памукчињата од пупакот и собрал четри тегли и ќе ги дал на продажба kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by keti on Нед Ное 14 2010, 21:54

trpe напиша:Ајнштајн почнал да зборува на 6 години.

Тој си бил многу паметен, си ги обработувал сите букви, зборови, реченици во мозокот, исто како компјутерот што си ги обработува податоците и потоа го дава резултатот...Кога почнал Ајнштај да зборува пак никој не можел да го разбере, зошто зборувал како филозоф и тоа само на 6 години...Тоа е веќе генијалност...

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот