Незгодни прашања

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Сре Јан 27 2010, 11:14

Каде сте Македончиња?

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Јан 29 2010, 22:06

Дали знаете зошто Мајкл Џексон не го кремирале?
- Затоа што не можеле бидејќи 90% бил од пластика,ама затоа ќе го рециклирале во Фабриката LEGO за да може пак да си игра со децата

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Сре Фед 03 2010, 13:39

Taa drevna nauka postepeno se pretvara vo mega sila vo kandzite na internetot.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Сре Фед 03 2010, 22:36

-Што сакаш да бидеш повеќе, убав или глуп?
-Па, што знам лепота е пролазна.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Фед 05 2010, 17:17

Знаете кое е второто име за Facebook ?

- Огласна табла

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Сре Фед 10 2010, 11:16

за секој случај

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by alisa on Сре Фед 10 2010, 15:07

dalas2no напиша:за секој случај


Да не се збуни човекот, па да јаде ќотек после

alisa


Вратете се на почетокот Go down

Пресадување мозок

Пишување by zbunet on Пет Мар 05 2010, 11:35

Замисли...морало мозокот на твојот партнер да го пресадат во друго тело. Дали и понатака ќе си го сакаш партнерот ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Пет Мар 05 2010, 15:30

а кој е партнерот сега? кај што е телото или кај што е мозокот?

знам дека кога би бирал мојот партнер, би го сакал аудито

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Нед Мар 07 2010, 19:30


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото on Сре Мар 10 2010, 10:40

татко ми:

И сеа, колко пари ти требат за вечер?

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото on Сре Мар 10 2010, 10:50

ама не толку незгодни како тоа пред тоа

Тато, ќе дајш некоа пара?

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото on Нед Мар 21 2010, 17:05

Имам изедено повеќе душмански штипања од мајка ми кога сум ги прашувал гостите „А кога ќе си одите?“


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пон Мар 22 2010, 02:14

- Alo, sto pravis ?
- Eve, sedam na solja i kenjam.
- Aj, cao !
-Ne ma, se zaebavam, u bavca sum i beram cvekinja, da ti naberam eden buket ?
- Ne fala.
- Zs ma ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пон Мар 22 2010, 02:48

- Ne igrase ovaa vo "Osmi patnik " ?

- Ne, begase, ne i bese do igranje.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Вто Мар 23 2010, 14:59

Дали мислеше...Последната промена е направена од trpe на Пет Мар 26 2010, 21:14. Мислењето е променето 1 пати

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Мар 26 2010, 21:18


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Нед Мар 28 2010, 17:47

имам трнче во прстот

ако знае некој лек што нема врска со игли, давам половина царство

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Вто Апр 06 2010, 22:14

никогаш во реалниот живот не сум била толку оговарана како во виртуелниов свет од никови без лица кои никогаш не сум ги сретнала. И тоа најчесто за трачевите разбирам после 5-6 месеци! Гуска!!! Па се нервирам, еднаш дури и диазепам се напив и смислувам начин, а знам дека не постои, на сите посебно да им објаснам дека нема врска, дека сето тоа се измислици и сплетки на луѓе бадијалџии
Знам дека се тоа некои безвезњаковичи кои реално не постојат, ама ми е криво бре, пизду материну!!!

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Нед Апр 25 2010, 23:26

- Кога обезбедувате важна личност, доколку во него некој впери огнено оружје вие треба со вашето тело да го заштите.
- Значи треба да се наместам и да се надевам дека ќе ме погоди у панцир ?
- Па да.
- Ахам, да се наместам...а шо ако сака да го силува некој ?
- Ти момче, ако си дошол за заебанции и не се согласуваш, не ти е тука местото.
- А што има друго да се работи у државава сем да штитам гомнар кој ја пљачкал државава ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Сре Мај 05 2010, 14:34

Замисли на обајцата партнери на секои 12 часа да им се менува полот.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Сре Мај 05 2010, 16:39

Па ако во таа гужва се измешаат брзините и се случи некогаш, оп, двајцата партнери да бидат со ист пол, што правиме тогаш,пауза И чекаме да се поправи ситуацијата, па каква, таква , важно да има ситуација

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Сре Мај 05 2010, 22:11

Ако некој маж стои на некое пусто место каде што не може да го чуе ниедна жена и зборува, дали се уште нема да биде во право

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пон Мај 10 2010, 21:43

Замисли можеш на секого во сон да му влезеш, дали тоа ќе го злоупотребиш ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by fragola on Пон Мај 10 2010, 21:44

Nema da go zloupotrebam...kaj sekogo

fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот