Незгодни прашања

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Вто Окт 27 2009, 23:18

:кез: :гушка:

ma jas te sakam i so sex i bez :цмок:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? on Сре Окт 28 2009, 00:11

ааа, ќе дадеш значи

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Сре Окт 28 2009, 00:31

:ептен хаха:

сакаш да ти дадам?

:хаха:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? on Сре Окт 28 2009, 00:46

само ако имаш големи зизги

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Сре Окт 28 2009, 00:49

ah, izgleda ne si go citala Balzak :перверзна:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? on Сре Окт 28 2009, 00:51

е како да не, не се важи

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Сре Окт 28 2009, 00:53

како сакаш :благодарам:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by fragola on Сре Окт 28 2009, 20:03avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пет Окт 30 2009, 00:36

Sigurna si koj den ti e ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by fragola on Саб Окт 31 2009, 12:11

Zosto vesterkite imaat golem nos i vilica i zosto letaat so metli bas?
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Саб Ное 07 2009, 13:28

Mi se odi na Mitrov den, ama ne znam kade.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Нед Ное 08 2009, 18:46

Машко или женско

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Чет Ное 12 2009, 18:49

Подоцна ќе се избришам ,

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Нед Ное 15 2009, 18:53

Дали на сликите го гледате истото што и јасavatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Пон Ное 16 2009, 22:58

Дали ќе му се допадне тортата за роденденот на срцката моја?

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? on Вто Ное 24 2009, 00:24

мора ли секогаш со пецкање?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Саб Ное 28 2009, 18:21

А да си направам ваков фриз?

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Нед Дек 06 2009, 14:12

Има ли разлика?

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Нед Дек 06 2009, 21:37

Dali sakas vodopadi ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Вто Дек 08 2009, 21:28

немам прашања.

се` ми е јасно :перверзна:

и розово :вртулка: и сеедно :мир:
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by fragola on Чет Дек 17 2009, 23:38

Takva sum budala sto pocnuvam da se somnevam deka imam mazohisticki tendencii.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? on Пон Дек 21 2009, 20:55

zosto mi e tolku zesko `?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пон Дек 21 2009, 22:53

Da ne ti se dobiva ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Пон Дек 21 2009, 23:19

zbunet напиша:Da ne ti se dobiva ?

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Пон Дек 21 2009, 23:25

Јас имам прашање
Треба да разватам после гостите
треба да се искапам, зш сутра пут путујем
треба да читнам нешто
а дремам овде ко ненормална
па сакав да прашам, зошто?
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот