Незгодни прашања

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пет Мај 27 2011, 08:41

Se najavuva nov propast na svetot! Stvoren e vestacki virus koj izbegal od kontrola i zaboleniot ne e poveke sposoben da laze. Naucnicite zabrzano baraat lek, a svetot e vo panika! iznenad
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Пет Мај 27 2011, 08:54

paga smea palce
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Пет Мај 27 2011, 09:43

Dajte brzo od toa virusot...da ima vreme da deluva pred izborite...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Нед Мај 29 2011, 16:50

Си биле Македонец и Грк и требало да кажат некоја песна и Гркот кажува
некоја, а Македонецот цело време зборува за ‘Маршот на Дрина‘. На Грков
му здосадило со тоа Марш на Дрина и му вика на Македонецот
- Абе кај вас има некој друг Марш освен на Дрина?
- Да да има.
- Е кој?
- Марш у пичку матер.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Вто Јун 07 2011, 16:19

Zosto li ubavicite se cesto drustvo na zverovi? Izgleda veruvaat vo bajki misli
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Вто Јун 07 2011, 17:18

zbunet напиша:Zosto li ubavicite se cesto drustvo na zverovi? Izgleda veruvaat vo bajki

живот је маскенбал ...
ни ѕверот е вистински ѕвер, ни убавиците се вистински убавици
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Сре Јун 08 2011, 09:08

Не им солете ум на луѓето,некој ќе посака да ви го забибери животот
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Чет Јун 09 2011, 23:04

Kucinjava se pirsaat so krlezi po muckite i usite. Ete od kade dosla idejata za pirsot kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Јун 17 2011, 11:34

Сакаш една смокичка

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Саб Jул 02 2011, 10:52

Кој кука и се жали. ќе му се смали kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Саб Jул 02 2011, 16:22

Platata!?Neee! iznenad
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Саб Jул 02 2011, 22:55

kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото on Нед Jул 24 2011, 18:00

Кој (не) сака да оди на море?


avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пет Jул 29 2011, 15:10

На што жена највеќе се радува кога го држи во рака? zbunet
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото on Саб Jул 30 2011, 01:27

zbunet напиша:На што жена највеќе се радува кога го држи во рака?

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Сре Aвг 03 2011, 10:45

Како Фреди Кругер си го брише газот
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Сре Aвг 03 2011, 11:50

Исто како овој
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пет Ное 18 2011, 13:43

Zasto zena kd ostane trudna svi njojni prijateljke gu galiv po stomak i vu vikav:Aj ss srecu neka e-A na ni ednu ne vu tekne da ga pogali alat na muza vu i da kaze Bravo majstore???
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Чет Дек 01 2011, 14:46

Која е разликата меѓу жената и ракијата?
- Ракијата е подобра кога е домашна и стара, а жената кога е туѓа и млада!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Вто Дек 06 2011, 02:01

незгодно прашање:

„И сеа, шо прајме?“


тоа беше онака - реторичко
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 13:50

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Сре Дек 14 2011, 11:55

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Нед Дек 18 2011, 12:09

Што е тероризам? Бесплатна достава до вашиот дом kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Нед Дек 18 2011, 20:07

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот