Незгодни прашања

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Сре Дек 22 2010, 17:18

Што би сакале Дедо Мраз да ви донесе за Нова Година
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Сре Дек 22 2010, 18:24


kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Дек 24 2010, 14:04

Што е тоа: Го повлекуваш, па меѓу градите, преку стомакот, па во дупка
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Пет Дек 24 2010, 16:01

Патент ? zbunet
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Дек 24 2010, 16:10

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Пет Дек 24 2010, 16:22

seti se Да,бе патентот оди обратно,од дупката па нагоре.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Чет Јан 13 2011, 21:05

Дали таа ќе прифати да се земат? zbunet

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Јан 14 2011, 16:57

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чии се овие гаќи?

Пишување by trpe on Вто Јан 18 2011, 10:14

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Вто Јан 18 2011, 10:31

На некоја кучка,очигледно kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Чет Фед 03 2011, 17:12

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пет Фед 04 2011, 13:19

Проверка на патриотизам: На средина чета војници, на левата страна се крева знаме, на десната стојат нозе со мињак, длабоко деколте и немирен поглед. На која страна почесто ќе гледаат војниците?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Саб Фед 05 2011, 17:45

vo mobitelot
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Саб Фед 05 2011, 17:49

da peglam ili da si lezam?
da peglam ili da si lezam?......
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Вто Мар 08 2011, 23:25

Zašto ljudi naruče dupli čizburger, veliku porciju pomfrita i light Coca Colu?

Zašto žene ne mogu staviti maskaru zatvorenih usta?

Zašto je reč "skraćenica" tako dugačka?

Zašto, da bismo ugasili Windows, moramo prvo kliknuti na Start?

Zašto se sok od limuna pravi od veštačkih dodataka, a deterdžent za sudove s mirisom limuna od pravih limuna?

Zašto ne postoji hrana za macke s ukusom miša?

Zašto je igla koju upotrebljavaju za eutanaziju sterilna?

Sigurno ste već čuli za neuništive crne kutije u avionima... Zašto ne proizvode čitav avion od takvog materijala?

Zašto uvek jače pritiskamo tastere daljinskog kad su baterije skoro prazne?

Zašto peremo peškire koje smo koristili posle kupanja?

Zašto piloti-kamikaze nose kacige?

Kako table s natpisom "zabranjeno je gaziti travu" dospeju na sredinu travnjaka?

Zašto se "odvojeni" piše sastavljeno, a "svi zajedno" rastavljeno?

Ako želim kupiti novi bumerang, kako da se otarasim starog?

Zašto radnje otvorene 24 sata na dan imaju brave i katance
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Нед Апр 03 2011, 15:46

Кој си ти?
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Нед Апр 24 2011, 18:34

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Сре Мај 04 2011, 13:48

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Чет Мај 05 2011, 20:11

Zamisli dvajca prijateli, masko i zensko na pust ostrov. Sto ke se sluci? zbunet
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Чет Мај 05 2011, 20:29

Сигурно ќе се скараат kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пон Мај 16 2011, 02:03

Sto e poarno, da placat od tebe ili za tebe? zbunet
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Пон Мај 16 2011, 16:25

поарно ти е тоа што ти прави повеќе ќеф во моментот
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by ?????? on Саб Мај 21 2011, 12:55

Кој ден е денеска?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Саб Мај 21 2011, 18:49

Гледав еден филм во кој една новинарска компанија ги снима сите луѓа за кои има сознание дека имаат љубовна афера. Во одреден термин почнува емисијата наречена “ Уцена “ и почнува да го презентира доказниот материјал во кој ликот од близу го чува за крај. Како изминува времето, сумата која треба да ја уплати се зголемува и тој кој ќе се препознае треба да се јави телефонски во најбрз можен рок. Гледаноста на емисијата беше огромна и фирмите кои се рекламираат во таа емисија требаа да платат големи суми.
Ете како може некој да се збогати во духот со сегашното модерно време kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Вто Мај 24 2011, 11:38

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот