Незгодни прашања

Страна 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Чет Сеп 16 2010, 20:52

Јас секогаш си носам чадор во ташна. kez Дали ти ќе земеш?

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Чет Сеп 16 2010, 21:38

Нема да излегувам од дома.

Замисли се појават такво онакви со крила и се досадни како муви. Како ќе се одбраниш ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Чет Сеп 16 2010, 21:48

Со инсектицид trepka Како ти би се одбранил од огромна цицка која смачкува се пред себе(ви филмот на Вуди Ален ,,Се што сте сакале да знаете за сексот ,а не сте смееле да прашате,,) kez имаше една таква,(ако си го гледал) ако не замисли?

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Чет Сеп 16 2010, 21:57

Ќе ја исцицам и така ќе го спасам човештвото и ќе станам херој.

Замисли дојдат ванземаљци и ти го сменат полот. Шо ќе правиш понатака ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Чет Сеп 16 2010, 22:04

se klanja За херојот што ќе го спаси човештвото! kez Да ми го сменат полот?Прво ќе ги молам да не го прават тоа,а ако мора ќе си најдам женска!(само да има мазна,убава кожа и тенко половинче) flower

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Сеп 17 2010, 18:59

zbunet напиша:Ќе ја исцицам и така ќе го спасам човештвото и ќе станам херој.

Замисли дојдат ванземаљци и ти го сменат полот. Шо ќе правиш понатака ?


Е па, ова ме потсети на еден виц.
Си бил некој батка и си фатил женска. Кога ја однел дома, ја соблекол и кога гледа радост, девојката имала три цицки. Ја дофатил баткава средната цицка и цица ли цица. По некое време му пукнала цицката во уста и ја ишмукал. И и’ вика на девојката:
- Извини ти ја ишмукав цицката!
- Немај гајле, тоа и онака беше чир


А што се однесува до другото прашање, ако се случи вонземјани да ми го сменат полот, тогаш сигурно не би сакал да си најдам дечко,подобро ќе станам лезбејка

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Саб Сеп 18 2010, 19:06

-Што би направиле,да се заглавите во лифт со личност од спротивниот пол,кон која имате скриени симпатии?

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Нед Сеп 19 2010, 00:08

Најверојатно ќе се разочарам и ќе си речам „ У оваа ли бе ? Толку се разбираш! “

Замисли се заглавиш во лифт со свекрва ти или бабата едно три дена? Како ќе го доживееш тоа искуство ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Нед Сеп 19 2010, 01:36

јас некако и ќе го доживеам, ама мислам дека таа нема да го преживее

еј!!!! Идеја!!!! Ама сум текнувало!!! Еј дечки, да не знаете некој лифт често што се расипува????

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Нед Сеп 26 2010, 20:33


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Пон Сеп 27 2010, 10:45

Кога мажите се под притисок,од нив единствено можеш да добиеш Не мислите така?

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Сре Сеп 29 2010, 21:51

која е целта?

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Сре Окт 06 2010, 14:02

Да се биде.

Сем медот што друго е лепливо и слатко ?

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Сре Окт 06 2010, 15:59

Џемот,мармаладот,баклава,тулумба... -Кој умира кога му е најслатко?

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Пет Окт 08 2010, 03:12

Колку е часот? afro

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Окт 08 2010, 10:52

hot nurse напиша:-Кој умира кога му е најслатко?


Богомолка

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Окт 08 2010, 10:53

dalas2no напиша:Колку е часот? afro


10:51

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Окт 08 2010, 10:54

Не ми се поклопува часот од форумот со компјутерот

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Пет Окт 08 2010, 10:59

trpe напиша:
hot nurse напиша:-Кој умира кога му е најслатко?


Богомолка
Па,јас мислев одговорот е:дијабетичарот. kez Ама добар е и овој!

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Сре Окт 20 2010, 16:26


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by alisa on Пон Ное 01 2010, 12:05

Aко прекрасна жена му рече на некој маж дека ќе му исполни две желби, што ли ќе биде втората желба?

alisa


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пон Ное 01 2010, 12:09

Иста како и првата

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Сре Ное 10 2010, 16:19


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Сре Ное 10 2010, 16:28

She's carying a new life!FGS! kezА кај вас е се по старо.Додуша, леб без квасец не бидува.,,Квасецот,, сепак е кај вас.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот