Незгодни прашања

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 14:54

Ни мене не ми даваат, и ја ќе им се скарам.

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Jул 02 2010, 15:10

Баш ми е гајле ако ме озборуваат, викаат дека „Позади добар коњ прашина се крева“

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото on Сре Jул 07 2010, 03:05

А ти мали, што бараш тука?

plezenje

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Пет Jул 09 2010, 02:34

МАЛИ Тото son

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Jул 16 2010, 10:30

Зборот има 4 букви, кога ќе извадите една ќе останат 5. Кој е тој збор???

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото on Пет Jул 16 2010, 12:17

(Ахилова) пета - а = 5Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Jул 16 2010, 12:39


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Jул 16 2010, 15:48

Кој лик се крие на сликата?


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пон Jул 19 2010, 19:55

Никој не сака да одговори

- Џон Ленон е на сликата !


А што прават наркомани на Facebook?- Се боцкаат!

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Пон Jул 19 2010, 23:08

хахахахахах, јас сакав да речам некоја баба со наочарчиња...

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Пон Jул 19 2010, 23:12

сакате незгодни прашања?
еве ви незгодни прашања:

-Мамо, јас тебе многу сакам да те гушкам, а ти мене?
- и јас тебе мамиче сакам да те гушкам
- И батко сакам да го гушкам, а ти?
- И јас сакам и батко да го гушкам
- и тато сакам да го гушкам, а ти?
- и јас мамиче, и јас
- и баба сакам да ја гушкам, а ти?
- ... ... ... ...
- мамо, мамо, а ти баба сакаш да ја гушкаш???
- хммм... овај... хммм... мамиче, сакаш сокче да ти донесе мама?

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Вто Jул 20 2010, 01:28

paga smea

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Вто Jул 20 2010, 02:36

Кидман напиша:сакате незгодни прашања?
еве ви незгодни прашања:

-Мамо, јас тебе многу сакам да те гушкам, а ти мене?
- и јас тебе мамиче сакам да те гушкам
- И батко сакам да го гушкам, а ти?
- И јас сакам и батко да го гушкам
- и тато сакам да го гушкам, а ти?
- и јас мамиче, и јас
- и баба сакам да ја гушкам, а ти?
- ... ... ... ...
- мамо, мамо, а ти баба сакаш да ја гушкаш???
- хммм... овај... хммм... мамиче, сакаш сокче да ти донесе мама?

Е ова било навистина незгодно прашање, но Кидман јуначки издржа

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото on Вто Jул 20 2010, 12:03

Кој го збуби Збубет ? zbunet

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Вто Jул 20 2010, 12:06

Who killed who? iznenad

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Чет Jул 22 2010, 10:24

Како се вика абортус на шпански?
- Adios embrios.

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Тото on Нед Jул 25 2010, 15:35

Дали сите што ги нема отидоа на летување заедно или поединечно?

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Нед Jул 25 2010, 16:54

Ако ги мрзи да пишуваат, може ќе добиеме по една ваква разгледница


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Саб Jул 31 2010, 09:25


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Александра on Саб Jул 31 2010, 12:38


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Нед Aвг 15 2010, 00:37

Ако ја ставам сликава во потписот кај мојот аватар, ќе ве нервира?


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пон Aвг 16 2010, 13:46

Дали знаете зошто се помалку има секс во државната администрација???

Затоа што скоро сите се во роднински врски!

trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Пон Aвг 16 2010, 14:43

Trpe, molim te ne stavaj ja slikata uuuuuuu.... me izmori

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто морето е солено?

Пишување by trpe on Вто Aвг 17 2010, 15:22

Навистина и јас не сум знаел, ама денес дознав зошто морето е солено. Вие знаете? Сакате да ви кажам ?

Еве вака:Плавиот кит за време на ејакуацијата произведува 1800 литри сперма од кои што само 10 посто се внесуваат во неговата партнерка. Останатите 1620 литри се распространуваат низ морето...


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Вто Aвг 17 2010, 15:48

paga smea Браво,Трпе само ме интересира од каде знаеш дека ејакулатот на китовите е солен... iznenad

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот