Незгодни прашања

Страна 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пон Мај 10 2010, 21:47

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пон Мај 10 2010, 22:00

Трачот е едниствен начин дознаеш нешто за некого што не би ти го кажал иако најчесто не е вистина.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Вто Мај 18 2010, 13:17

Што е тоа ништо?


- Тоа е кога Босанецот размислува, а Црногорецот работи.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Сре Мај 19 2010, 22:25

Me interesira koj e ovde alfa mazjakot?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Сре Мај 19 2010, 22:44

Тука има само алфа женки
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Чет Мај 20 2010, 00:57

Eve go se javi!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Пет Мај 21 2010, 17:36

zbunet напиша:Замисли можеш на секого во сон да му влезеш, дали тоа ќе го злоупотребиш ?


Нема вреска, кој, јас, не, не, само малку да се пошегуваме, да разбиеме монотонија
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Побарувачка

Пишување by zbunet on Пет Јун 04 2010, 19:09

Што се’ до сега ти имаат побарано да дадеш ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Пет Јун 04 2010, 21:44

Koj kako. , , , , , , , , , X2,
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Вто Јун 08 2010, 10:29

уште на бебево име му немаат дадено.... ова денешнава младина, више....
ами, им викам, ако не ви текнува како, еве на теткава крстете го.
Арно им велам???
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Кидман on Сре Јун 16 2010, 18:52

јас имам побарувачка за Трпе
стварно оти ни се скара човеков???????
Трпе, ми те волимоооооо, врати се Трпе, не дај се Инес.... исправи се Делфина... Македонија мооооже..... три пара за стотка...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Нед Јун 20 2010, 16:08

Кидман напиша:јас имам побарувачка за Трпе
стварно оти ни се скара човеков???????
Трпе, ми те волимоооооо, врати се Трпе, не дај се Инес.... исправи се Делфина... Македонија мооооже..... три пара за стотка...


Па кога не давате сладолед
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Вто Јун 22 2010, 01:01

Кидман напиша:за да бидеш лукав, требало да јадеш ЛУК
а за да бидеш мудар????


Сега го видов прашањево. Не наседнувајте ,ова е трик прашање. Сака да кажете „да јадеш муда“ ама не е тоа одговорот. Мојот одговор е мудро да молчиш
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Вто Јун 22 2010, 01:05

AKo jades praz kakov ke bides ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Вто Јун 22 2010, 01:08

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Вто Јун 22 2010, 01:09

Некаде прочитав дека празот бил афродизијак
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Вто Јун 22 2010, 01:10

Sum slusnal deka koj jade praz ke stane praznoglav i ke lici na gaz
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Вто Јун 22 2010, 22:10

Што е иронија?
- Да си атеист, а да се викаш Богољуб.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Вто Јун 22 2010, 22:16

smeenje Trpe is back!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Вто Јун 29 2010, 21:15

Dali sami si go barame gjavolot ili toj ne naoga nas? affraid
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by trpe on Вто Јун 29 2010, 22:16

Па обично ми викаат да не си го барам ѓаволот, а не знам како, бидејќи јас никогаш не го барам, ама затоа тој секогаш мене ме наоѓа!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 12:56

Zamisluvam kako se klonirala pet - sest pati i taka oni mi dogaat site zaedno. Garant ke uzivam
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by the nurse on Пет Jул 02 2010, 13:09

Odi,be nema da mozes da izdrzis
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 13:22

Kaj site e istata finta
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by zbunet on Пет Jул 02 2010, 14:51

Те трачаат, значи постоиш.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Незгодни прашања

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот