У европска унија

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: У европска унија

Пишување by the nurse on Нед Сеп 11 2011, 17:06

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by zbunet on Пет Сеп 16 2011, 03:30

Go batalivme domasnoto proizvodstvo za made od Kina kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by the nurse on Пет Сеп 16 2011, 20:34

Цел свет е преплавен од жутите мадиња...ефтини се kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by zbunet on Пет Ное 18 2011, 13:54

Ќе живееме во сиромаштија, ќе се проституираме за ефтино и ќе умреме од туберкулоза.
Така си ги преведувам достигнувањата на владата со кои се фали smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како го гледаат Балканот поедини нации

Пишување by trpe on Сре Ное 30 2011, 15:53

СЛОВЕНЦИ
СРБИ


ХРВАТИ


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by zbunet on Нед Дек 04 2011, 20:00

Видела жабата дека на запад коњите се потковаат, па и таа кренала нога да биде поткована. Абре жаба си е жаба и не може да глуми коњ smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 15:53

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by trpe on Пон Дек 26 2011, 12:21

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by zbunet on Саб Мар 10 2012, 17:26

Не е банана држава, туку банана од држава smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by keti on Вто Ное 13 2012, 21:29

СОЈУЗИТЕ постојат се' додека постои КОНСЕНЗУС и доколку нема СЛОГА или СОГЛАСНОСТ околу важни прашања кои долго време се решаваат, тогаш не би имало зошто СОЈУЗИТЕ да постојат...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот