У европска унија

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: У европска унија

Пишување by the nurse on Нед Сеп 11 2011, 17:06

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by zbunet on Пет Сеп 16 2011, 03:30

Go batalivme domasnoto proizvodstvo za made od Kina kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by the nurse on Пет Сеп 16 2011, 20:34

Цел свет е преплавен од жутите мадиња...ефтини се kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by zbunet on Пет Ное 18 2011, 13:54

Ќе живееме во сиромаштија, ќе се проституираме за ефтино и ќе умреме од туберкулоза.
Така си ги преведувам достигнувањата на владата со кои се фали smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како го гледаат Балканот поедини нации

Пишување by trpe on Сре Ное 30 2011, 15:53

СЛОВЕНЦИ
СРБИ


ХРВАТИ


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by zbunet on Нед Дек 04 2011, 20:00

Видела жабата дека на запад коњите се потковаат, па и таа кренала нога да биде поткована. Абре жаба си е жаба и не може да глуми коњ smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 15:53

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by trpe on Пон Дек 26 2011, 12:21

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by zbunet on Саб Мар 10 2012, 17:26

Не е банана држава, туку банана од држава smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by keti on Вто Ное 13 2012, 21:29

СОЈУЗИТЕ постојат се' додека постои КОНСЕНЗУС и доколку нема СЛОГА или СОГЛАСНОСТ околу важни прашања кои долго време се решаваат, тогаш не би имало зошто СОЈУЗИТЕ да постојат...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: У европска унија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот