Купување од САД

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Купување од САД

Пишување by ?????? on Чет Дек 15 2011, 00:03

Здраво, јас сум нов на форумов, ми се допадна па реков ке се регистрирам и ќе бидам корисен за нешто  Па би сакал да ви ја претставам веб-страницата за пазарење од САД (Соединетите Американски Држави) многу е добра и имам порачувано неколку пати од нив. Се вика Виадрес www . viaddress . com. Многу сум задоволен од нивните услуги па ако на некој му треба нешто а нема Пај-Пал ова е совршено.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Купување од САД

Пишување by zbunet on Чет Дек 15 2011, 18:57

palce

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Купување од САД

Пишување by keti on Вто Јан 08 2013, 00:12

Што си купи од САД збунет!?! ... kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Купување од САД

Пишување by keti on Вто Фед 26 2013, 02:27

Изгледа никој до сега не бил во САД за да ни каже што си купил!

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Купување од САД

Пишување by Sponsored content Today at 21:25


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот