„Како си?“

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: „Како си?“

Пишување by Кидман on Вто Окт 18 2011, 10:24

ајде Боже поможи, ме викнаа кај педагогот во училиште

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by the nurse on Вто Окт 18 2011, 14:09

grip vredna histericna

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by Кидман on Пет Окт 28 2011, 21:35“Lele...


kakvo je vreme došlo...


ne platiš struju – dođu, pa iseku...ne platiš telefon – dođu, pa iseku...ne platiš vodu – dođu, pa iseku...


pravo da vam kažem, živ sam se isprepadao...nisam platio alimentaciju...”
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by zbunet on Нед Апр 01 2012, 17:46

‎'Gay' на англиски значи - весел, насмеан и расположен.
Дали си геј ?
kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by Тото on Пон Ное 19 2012, 20:56

И,Ј,К


Последната промена е направена од Тото на Вто Jул 30 2013, 12:42. Мислењето е променето 1 пати

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by zbunet on Нед Дек 16 2012, 14:28


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by keti on Вто Дек 18 2012, 01:17

Фала на прашање! ... Средно жалосно! ... vredna trepka

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by zbunet on Сре Мај 01 2013, 10:06


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by zbunet on Сре Мај 01 2013, 20:08


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by Тото on Саб Мај 25 2013, 18:14


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by Тото on Вто Jул 09 2013, 22:45

Уште си тука?! iznenad

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by zbunet on Сре Jул 10 2013, 20:17

ajde be уште сум тука kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by keti on Нед Jул 14 2013, 00:15

Jas sum dobra, a Vie? prskalica

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by Lucifer on Нед Jул 14 2013, 16:55

 Добар сум, како да не сум.. Не сум сам ама се чувствувам како да сум.. Го чекам утрешниот ден за после еден ден пауза да бидам со саканата како досега..


Добар сум, одличен, како времево и јас jazik

Lucifer


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by keti on Пон Jул 15 2013, 04:00

A kako se ckrta tekstot?zbunet

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by Lucifer on Пон Jул 15 2013, 21:03

keti напиша:A kako se ckrta tekstot?zbunet

 Има едно иконче S во алатникот над полето за пишување, тоа е Strike. Или за да е појасно види ја сликава подолу:

Се надевам дека ти помогнав guska

Lucifer


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by keti on Чет Jул 18 2013, 00:07

Fala ... kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by Тото on Нед Jул 21 2013, 01:00

   A?

 Упс! Извини peace

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by keti on Пон Jул 22 2013, 22:44

Izgleda si bil na pivo fest vo Prilep! ... kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by trpe on Пет Сеп 20 2013, 13:28


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: „Како си?“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот