Љубов и опсесија

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse on Нед 11 Сеп - 17:20

Uste te lazat vonzemjanite? kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра on Нед 11 Сеп - 22:54

само оние кои не се сакаат себе си се опседнати со љубовта кон некој си таму jazik


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Нед 11 Сеп - 22:57

jazik

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра on Нед 11 Сеп - 23:12

kuti

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse on Пон 19 Сеп - 0:08


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Чет 22 Сеп - 1:06

Кога има изненадување очите широко се отвараат заради тоа што ќе го прими kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse on Пет 23 Сеп - 0:19Последната промена е направена од hot nurse на Пет 23 Сеп - 18:20. Мислењето е променето 1 пати

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Вто 18 Окт - 14:51

Фали ја нејзината љубов ако не ти е доволна, ќе и’ годи и ќе се труди да ја задржи сликата која ја имаш створено за неа kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse on Сре 19 Окт - 16:00


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Сре 22 Фед - 12:40

Не се потресувај ако се занесува kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра on Вто 13 Мар - 23:40

колку патетично звучи кога загрозениот во врската ќе рече „никој нема да те сака повеќе од мене“ - немаш желба ни да го сожалуваш. ако гледаш од страна сам на себе си изгледаш бездушен, а всушност си беспомошен исто колку и тој што плаче - тоа што нему му треба, ти се потрошило

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Саб 2 Јун - 11:12

Moeto srce cuka za taa sto ja sakam, a taa cuvstvuva kako vo nea cukam kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti on Вто 26 Фед - 1:07

fragola напиша:Која е разликата...дали се нераздвојни едно од друго или...објаснете ми?!

Е па вака fragola: Ако ги одвојиш точкиците од зборот се раздвојни, а во обратниот случај се нераздвојни! ... Сега бирај си што ти е драго! ... trepka

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti on Вто 26 Фед - 1:08

Мене ми е драго да се заедно и зато не правам разлика! ... trepka

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра on Пон 18 Мар - 11:11

љубов и опсесија = ФБ kez

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Вто 19 Мар - 0:15

Нема толку љубов на Фб колку што нема ич kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Пет 3 Мај - 22:17

Не заебаај, и после би ме сакала? iznenad

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот