Љубов и опсесија

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Љубов и опсесија

Пишување by fragola on Нед Јан 09 2011, 15:06

Која е разликата...дали се нераздвојни едно од друго или...објаснете ми?!

fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse on Нед Јан 09 2011, 19:10


They always let you down...

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by Кидман on Нед Јан 09 2011, 19:23

љубов ли е ова или панаѓур - панаѓур

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by fragola on Нед Јан 09 2011, 20:11

Rasprodazba na golemo...

fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse on Нед Јан 09 2011, 21:20

Od kad te sretoh,ja nemam mira... kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Чет Јан 27 2011, 22:44


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Пон Мај 16 2011, 22:33

Ima pesni koi te potsetuvaat na bivsite...koga nisto ne si razbiral od muzika kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse on Вто Мај 31 2011, 22:06


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Пон Јун 06 2011, 19:56

Koga bi im obrnuvale vnimanie na zenite kolku i na kolite, dosega ke letaa kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse on Пон Јун 06 2011, 20:54

Dobro e... nekoj prizna smesko

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti on Вто Јун 07 2011, 07:46


keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Сре Јун 08 2011, 23:16

Ljubov e koga sakas nekoj koj ti vozraka, vo sprotivno e kako da obozavas kamen. "Ama cekaj, ovoj kamen se odnesuva kako covek." Pa sto? Ne si videl dresiran kamen dosega? kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti on Пон Јун 13 2011, 22:46


keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Вто Јун 28 2011, 11:00

Taa e na eden kraj, a ti na drugiot i so netrpenie go ocekuvate momentot koga ke se najdete vo vasata sredina kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti on Вто Јун 28 2011, 14:45

Ова е љубов или опсесија?... kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Саб Jул 02 2011, 10:49

Ја баш и не можам да увидам разлика помеѓу платонска љубов и воајерство zbunet

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti on Саб Jул 02 2011, 15:18

Тоа е љубов или опсесија?.. kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Сре Jул 13 2011, 08:36

Veterot ti ja busavi kosata, cuvstvata srceto kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра on Сре Jул 13 2011, 13:52

aj malku da te razbusavime

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Сре Jул 13 2011, 20:35

peace

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Вто Aвг 09 2011, 18:32

Не е жена само тие горе и таа доле, тие е само почеток kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse on Вто Aвг 09 2011, 21:43

Најдобрата дрога на светот е бесплатна и секому достапна... се вика ЉУБОВ. vinozito

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Вто Aвг 16 2011, 14:24

Кој туѓи жени сака, тој и својата си ја сака оти и таа била туѓинка некогаш kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра on Вто Aвг 16 2011, 15:21

trogatelno

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet on Нед Сеп 11 2011, 14:21

Вонземјани се вмешани меѓу нас и тврдат дека заљубувањето е еднаш и засекогаш. Знаев дека нешто не е во ред iznenad

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубов и опсесија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот