Колку вежбаш и што?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse on Пон Окт 03 2011, 20:46P.S.Samo nemoj nekoj da kaze deka se za greota...za greota se gladnite vo Afrika.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet on Пет Ное 18 2011, 13:48

Било кој орган кој имаш намера да го употребуваш за било која работа, прво добро загреј го ако сакаш добро да функционира kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by trpe on Сре Дек 14 2011, 13:49

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by trpe on Сре Фед 15 2012, 15:48

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse on Сре Мар 21 2012, 10:18

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti on Сре Мар 21 2012, 10:57

Вежбам колку што треба, а колку треба, пресметај и кажи колку треба... И гледај пак да сум во форма... smeenje
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti on Сре Апр 11 2012, 16:12

Во форма сум јас и без да ми kez сметаш...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse on Чет Апр 12 2012, 08:41

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti on Нед Апр 22 2012, 20:55

zbunet напиша:Слабо се движиме, клошар бил тој кој иде пешки, а се жалиме оти сме дебели kez

Зарем си ти дебел...Па зошто ми праќаш слика дека си во топ форма, а Збунет!... smeenje
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet on Нед Апр 22 2012, 23:25


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse on Вто Јан 15 2013, 18:39

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti on Вто Фед 26 2013, 01:54

Имам справа за вежбање, но одамна не сум ја користела ... Сега вежбам спуштање и кревање на креветот и поместување од едно место на друго на стакленото масиче на кое има разни списанија и за жал почна да ме боли кичмата! ... Ќе морам да се вратам на старата справа за вежбање! ... И не ме туркајте веќе за да паѓам зошто ќе бидам приморана само да медитирам! ... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот