Колку вежбаш и што?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet on Сре 1 Дек - 18:53


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse on Сре 1 Дек - 19:20


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse on Пон 6 Дек - 21:16


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by Тото on Вто 7 Дек - 23:44


Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti on Сре 8 Дек - 12:54

Вреден народ, си обезбедил дрва за зимата...

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti on Сре 8 Дек - 19:47keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse on Чет 3 Фед - 20:29


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by doc holliday on Чет 3 Фед - 20:34


doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Со пиво у рака...

Пишување by doc holliday on Нед 6 Фед - 17:06


doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet on Нед 20 Фед - 15:09


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Вежбање на работа

Пишување by the nurse on Вто 19 Апр - 13:18

1. Вежба: Шефот не е во близина.

2. Вежба: Со колешката/колегата
3. Вежба: Скок до повисока плата.
4. Вежба: Напредување.
5. Вежба: Зафатен тоалет.
6. Вежба: Шефот е болен.

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet on Вто 19 Апр - 18:45


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet on Вто 26 Апр - 12:08

Слабо се движиме, клошар бил тој кој иде пешки, а се жалиме оти сме дебели kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse on Вто 26 Апр - 23:49

Кој бе слабо!?Ако сум со патики или кломпи прескокнувам по две скали.На високи штикли по една... strumfeta


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet on Саб 7 Мај - 0:56

Има за изнајмување точоци за 10 ден од саат и гратис кашлање за пушачи smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti on Саб 7 Мај - 19:46

На оваа тема потфлив и морам повеќе да се трудам за да не заостанувам... jazik

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet on Пон 15 Aвг - 12:57

Teloto i umot treba da se odrzuvaat, vo sprotivno ke iicat na javno wc koe ne se odrzuva kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti on Пон 22 Aвг - 8:01

Со вежбање и спортување ги одржуваме и телото и духот здрави...Сега е и модерно да се вежба и во поодминати години, онака за да се правиш фраер пред младите дека се' уште си млад... kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti on Саб 27 Aвг - 22:21

Секогаш кога треба нешто да купиш, на пример за доручек, ќе си го најдеш најдолгиот пат за до продавницата...за да се измориш убаво и да ти биде послатко јадењето... kez

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by keti on Пон 29 Aвг - 12:44

Ме мрзи да вежбам... kez...Кој го измислил вежбањето, само сака да му прави мака на луѓето... trepka

keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse on Вто 30 Aвг - 14:33


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse on Вто 30 Aвг - 14:35


the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by zbunet on Вто 30 Aвг - 14:41

Ama skokaas kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by the nurse on Вто 30 Aвг - 14:45

Навежбано kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Само за мажи

Пишување by trpe on Пон 19 Сеп - 17:08


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку вежбаш и што?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот