АХ ТИЕ ПАРИ

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Александра on Чет Јун 16 2011, 09:37

кога поминувам покрај банкомат цела се ежам и поминувам на прсти како покрај питбул pale
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Саб Jул 16 2011, 19:44

Parite mozat da bidat otepuvacka ako pagaat metalni evra odozgora, a ti nemas slem kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Тото on Сре Jул 20 2011, 18:54

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Пет Aвг 05 2011, 10:19

Rastojanijata vo svetot po novo sega se merat vo evra smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Нед Aвг 07 2011, 11:07

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Чет Aвг 18 2011, 00:41

Ako ne e srekata vo parite, znaci ja imam, no sepak pari mi falat kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Чет Aвг 18 2011, 18:08

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Сре Сеп 21 2011, 11:15

Kade ima luge ima i pari, kade ima pari nema luge smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Кидман on Сре Сеп 21 2011, 13:16

луѓето прават пари, парите не прават луѓе
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Чет Сеп 29 2011, 13:17

Што е тоа што го предизвикува љубовта...или парите? kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Чет Окт 13 2011, 09:35

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Вто Ное 08 2011, 14:36

Ако немаш пари, имаш трема smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Пет Ное 18 2011, 17:00

Prasue nekoj Kumanovac taksistu kolko pare do Ohrid za troica
-Taksista vika 2000 den - a zasto za troica kd vi ste dvoica
Aaaa...ti neli ides?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by trpe on Чет Дек 01 2011, 14:22

Како изгледа грчкото тркало на Среќата?
- На сите полиња пишува „Банкрот“.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Сре Јан 11 2012, 14:29

Што и’ да направиме простено ќе ни’ биде...ако од тоа спечалиме kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by trpe on Пон Јан 30 2012, 17:13

Јануари

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by trpe on Вто Јан 31 2012, 13:54

Да ви се посерам на парите

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Чет Фед 02 2012, 11:01

trpe напиша:Како изгледа грчкото тркало на Среќата?
- На сите полиња пишува „Банкрот“.
Па,не баш...на некои пишува...Саркози,Меркел... kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by keti on Чет Фед 02 2012, 23:36

Ќе се извлече, не берите гајле... kez guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Саб Мар 10 2012, 17:18

Сакам многу повеќе пари, ама со лесно. Џабе ми се пари ако почнам сам со себе да зборам smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Вто Мар 13 2012, 11:40

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Александра on Сре Мар 14 2012, 01:13

парите се почесто оправдание одошто решение
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Сре Мар 14 2012, 02:20

zbunet ај сеа
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Чет Апр 12 2012, 08:24

Парите и кога ги имаш,ги немаш...оти секогаш тие те имаат.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Чет Апр 19 2012, 14:33

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот