АХ ТИЕ ПАРИ

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by fragola on Нед Јан 09 2011, 12:42

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Пет Јан 21 2011, 17:50

“ Колку повеќе и’ изјавуваш љубов на саканата личност толку повеќе ќе се збогатиш “
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by keti on Саб Јан 22 2011, 14:54

Кога не би постоеле парите луѓето би биле многу посреќни...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Александра on Саб Јан 22 2011, 16:19

zbunet напиша:“ Колку повеќе и’ изјавуваш љубов на саканата личност толку повеќе ќе се збогатиш “

ее, откога не сум го гледала „Американски жиголо“ kez
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

пари или живот !

Пишување by Александра on Саб Јан 22 2011, 16:38

keti напиша:Кога не би постоеле парите луѓето би биле многу посреќни...

кога не би постоеле парите, многу задоволства и неопходности ќе требаше да ги плаќаме со живот

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Нед Фед 20 2011, 22:06

Оној кој има пари, нема време. Оној кој има време, нема пари.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Кидман on Нед Фед 20 2011, 22:10

srekjata e davanje, ne imanje
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Нед Фед 20 2011, 22:20

Треба прво да имаш за да дадеш kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Кидман on Нед Фед 20 2011, 22:55

sekogas imas sto da dades
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Нед Фед 20 2011, 23:16

I koga me boli glava? iznenad
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Кидман on Нед Фед 20 2011, 23:21

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Пет Апр 01 2011, 22:48

Ги критикуваме, дури и мразиме бизнисмените и политичарите заради нивната бездушност, а ретко кој би одбил шанса да биде така омразен и бездушен.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Александра on Нед Апр 03 2011, 16:24

Среќата со пари не се купува, но секогаш може да се купи добра имитација.
Колку од вас поседуваат оригинал Кристијан Лубутин?avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Нед Апр 03 2011, 17:03

Подобро оригинал нозе и имитација чевли ...него обратно
kez


Последната промена е направена од hot nurse на Нед Мај 08 2011, 20:33. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Саб Апр 09 2011, 09:27

Алчност е само ако имаш повеќе од колку ти треба. kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Кидман on Чет Апр 14 2011, 09:45

постојат два вида на пријатели
едни од нив се купени,
другите се од непроценлива вредност
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by trpe on Сре Мај 04 2011, 13:38

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Сре Мај 04 2011, 15:25

smeenje
...AND YOU ARE UGLY! paga smea
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Сре Мај 04 2011, 15:32

Гнаси скапани од инцест створени lut kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by trpe on Чет Мај 05 2011, 09:11

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Саб Мај 07 2011, 23:01

Gragani koi zemaat mala plata se malogragani kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Вто Мај 10 2011, 23:00

Денес сретнав некој со многу пари...и пекол во срцето. affraid
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Сре Мај 11 2011, 08:31

Za ovie pari koi najcesto se pecalat kaj nas ne moze da raboti normalen, samo obraten kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by the nurse on Нед Јун 12 2011, 16:52


Mane bogataša rijetko ko zapaža, vrline siromaha rijetko ko vidi.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by zbunet on Пон Јун 13 2011, 16:32

Продаваш? Ако го купил татко ти можеме да праиме муабет, ако си го купил ти, да не губиме време kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: АХ ТИЕ ПАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот