Koja vi e najomilena sex-poza?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Нед Мај 02 2010, 22:09

Со жена на скајп ? ...интересна идеја
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Кидман on Сре Мај 05 2010, 00:54

.... за во овој подфорум е муабетот од преѓе
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Сре Мај 05 2010, 01:01

Па шо не кажуете вакви работи ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ТЕСТ - КАКОВ СЛАДОЛЕД, ТАКОВ СЕКС

Пишување by trpe on Вто Јун 08 2010, 17:23

И омилениот сладолед може да открие детали за вашите сексуални афинитети, повеќе отколку што сте мислеле.Истражувањето е спроведено во Германија. За точноста на тестот, проценете сами !
Ванила
Љубителите на класичниот ванила вкус се личности кои цврсто стојат на земја и не се склони кон експериментирање. Многу се нежни и постојано трагаат за голема љубов. Бегаат од сексуалните авантури.

Чоколада
Секс без голема порција на страсти за љубителите на чоколадото е незамисливо. Обожаваат див секс, омилени се во друштво и се големи шармери.

Орев/Лешник
Лицата кои го преферираат овој вкус на сладолед, се оние на кои семејството им е на прво место. Чувствителни се и не се склони за авантури за една ноќ.

Страчатела
Љубителите на страчатела сакаат постојани промени и не сакаат да се врзат за еден партнер. Можат да бидат верни и одговорни, но само ако им се остави доволно слобода и ако со партнерот можат да ги проживеат сите сексуални фантазии.

Кафе/капучино
Љубителите на кафе се полни со идеи и планови, т.е. се многу уверливи, па лесно можат да го наговорат партнерот на разни експерименти во кревет.

Лимон
Личностите кои најмногу сакаат сладолед од лимон тежнеат кон егзотичности. Тешко се одлучуваат на долга врска. Сакаат еротика и огнени партнери.

Јагода
Интензивен и долг сексуален однос преферираат обожавателите на сладоледот од јагода. Наместо диви авантури, врмето радо би го поминале со партнерот кој го сакаат, а по самиот чин важно им е мазењето.

Банана

За сладолед од банана лудуваат весели и нежни луѓе кои во љубовта се многу неодлучни, така што не можат веднаш да му се препуштат на новиот партнер.

Ф'стак
Се работи за многу шармантни луѓе кои се склони кон непромислени одлуки, а во кревет најважно им е сопственото задоволство.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Кидман on Вто Јун 08 2010, 17:35

уф се тестирав
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by the nurse on Сре Јун 09 2010, 01:10

Ne sum po blago.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Сре Јун 09 2010, 09:22

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by keti on Сре Jул 28 2010, 23:58

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe on Пет Jул 30 2010, 16:52

Навистина поучно и практично видео

Сега уште малку па ќе одиме на одмор сами...
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Вто Aвг 24 2010, 23:29

Нема добра или лоша поза. Ако нема љубов тогаш во секоја се чувствуваш како идиот.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Тото on Сре Aвг 25 2010, 01:26

kez Кога ги гледаш на слики сите се добри.
Кога ги пробаш во пракса - нема врска ne raboti
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Сре Aвг 25 2010, 10:25

Позите повеќе личат на балет на голо
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Александра on Сре Aвг 25 2010, 10:46

ова некако и би можела, ако Тој може да ме додржи jazikама ова - нема шансиа и да има (да вежбам 2-3 години) сигурна сум дека само ќе го престрашам affraid срцката мој
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Сре Aвг 25 2010, 10:51

Имаат повеќе визуелна вредност за пред публика
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by ?????? on Сре Aвг 25 2010, 11:53

kralica

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 22:07

Ми се чини дека има некое моторче и кога е се’ во ред работи тивко и прецизно
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe on Чет Окт 21 2010, 15:29

Onaa vo koja ima sex
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Тото on Вто Апр 05 2011, 21:46

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe on Нед Мај 29 2011, 16:38

Разговараат Русин, Французин и Македонец која им е омилена секс поза.
Русинот: Јас најмногу сакам да бидам горе, да и го гледам прекрасното лице, косата…
Французинот: Јас сакам да сум доле, да и ги гледам цицињата како и се тресат.
Македонецот: Јас најмногу сакам да сум отпозади, да можам да гледам фудбал.
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by keti on Вто Мај 31 2011, 10:09

avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Нед Јун 05 2011, 20:50

Жената инсистира на доверба за потоа да те наседне. kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Кидман on Вто Сеп 13 2011, 22:19

uf... da begam od podforumov, dur ne sum odgovorila na site prasanja

... pa da se cudite posle
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Пет Ное 18 2011, 13:55

Некој се учи на туѓи за да не греши на својата kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe on Сре Дек 07 2011, 13:19

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Нед Апр 01 2012, 17:54

Важно е да биде целото до белото kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот