Што е несреќа?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Што е несреќа?

Пишување by the nurse on Пет Апр 29 2011, 11:35

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet on Саб Апр 30 2011, 13:11

Проблем е кога живееш во просечни околности, а ти не си тако kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е несреќа?

Пишување by the nurse on Пет Мај 06 2011, 23:34

Џабе ти е да си ,,мачка,, ако имаш кучешки живот. jazik
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet on Нед Мај 08 2011, 23:20

Za onoj koj zivee vo oteznati uslovi predviden e benificiran zivoten staz iznenad
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е несреќа?

Пишување by trpe on Пон Мај 09 2011, 13:24

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е несреќа?

Пишување by trpe on Пет Мај 27 2011, 15:31

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet on Вто Aвг 16 2011, 14:22

Ако си паметен и животот си го олеснуваш заради тоа, а околу тебе неписмени и глупи, живеат потешко и ќе те мразат затоа што и тебе не ти е тешко како ним kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е несреќа?

Пишување by Александра on Вто Aвг 16 2011, 15:35

од што се јадеш поради тоа што го немаш, да заборавиш да се радуваш на тоа што го имаш
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet on Вто Ное 06 2012, 12:13

Poveke sme okupirani so toa sto posledno sme zagubile od kolku so toa sto sme dobile kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Што е несреќа?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот