Кој си ти ?

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Чет Окт 21 2010, 19:18

kez 5-ка?
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Чет Окт 21 2010, 19:29

Е, да
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Чет Окт 21 2010, 19:33

Јас никогаш не сум имала ништо друго освен 5-ки. buba maraбуба-лица.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Нед Окт 31 2010, 16:09

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Нед Окт 31 2010, 17:55

Ова е сепак оригиналот!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by trpe on Сре Ное 03 2010, 17:05
Јас многу сакам да слушам музика, а ова е моето радио
Многу работам на компјутер, а ова е моето глувче
Ова е подметачот за глувчето
А кога ме болат рацете, ги масирам со мојот масажер за раце


Кога ќе огладнам пржам јајца во калап
Многу често им се јавувам на пријателите по телефон


А навечер пред легнување обавезно се туширам


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Сре Ное 03 2010, 17:09

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by fragola on Сре Ное 03 2010, 20:48

Jas sum se ona sto ne sakam da bidam.
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Сре Ное 03 2010, 20:59

Добра си ти, ај не туку ми
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Сре Ное 03 2010, 21:04

Фрагола, што не почнеш да си пишуваш поезија како мене...ќе си станеш она што сакаш да си бидеш...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by fragola on Сре Ное 03 2010, 21:07

avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by trpe on Сре Ное 10 2010, 16:21

avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by fragola on Сре Ное 10 2010, 18:40

Jas sum Gola. Fra Gola
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Сре Ное 10 2010, 19:23

јас сум Кид, Били-д-кид


Јас сум Кидман, ДетеМаж
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Саб Ное 20 2010, 12:50

You talking to me?

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Саб Ное 20 2010, 21:17

Јас сум Јас, иако другите сакаат да ме збунат за да кажам дека ќе бидам Ти ... Ке-ти, Кети
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Сре Дек 01 2010, 20:40

Ти си подобар од тој кој сакаш да бидеш, само злонамерници те излажале дека тој е подобар од тебе.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Чет Дек 02 2010, 01:22

Збунет, имаш ли ти „свое Јас“?
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Чет Дек 02 2010, 09:34

Во последно време ми велат дека немам
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Чет Дек 02 2010, 13:11

zbunet напиша:Во последно време ми велат дека немам

толку разбираат
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Чет Дек 02 2010, 21:54

“ Јас “ значи да знаеш што сакаш, а мене ме третираат како тврдоглав smesko
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Чет Дек 02 2010, 23:46

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Пет Дек 03 2010, 09:15

zbunet напиша:“ Јас “ значи да знаеш што сакаш, а мене ме третираат како тврдоглав

,,Јас,, значи да си држиш до своето, без разлика на се'
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Сре Дек 15 2010, 13:37

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Сре Дек 15 2010, 14:46

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот