Кој си ти ?

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Пет Окт 08 2010, 20:17

Не си ти Трпе, туку ти си Збунет...или Збунет е Трпе, или Трпе е Збунет...Како и да е, сепак тоа е една личност...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Пет Окт 08 2010, 20:18

Прашање е кој е Александар???
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Пет Окт 08 2010, 20:24

keti напиша:Не си ти Трпе, туку ти си Збунет...или Збунет е Трпе, или Трпе е Збунет...Како и да е, сепак тоа е една личност...

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Пет Окт 08 2010, 20:25

jas sum Keti
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Пет Окт 08 2010, 20:46

Немам толку време да бидам и Трпе. Тоа би значело да се залепам за компјутер и да не станувам
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Пет Окт 08 2010, 20:48

јас сум Трпе
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра on Пет Окт 08 2010, 22:19

I`m Bond. James Bond.

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by trpe on Саб Окт 09 2010, 10:29

Кидман напиша:јас сум Трпе

Лажеш!!! Само јас можам да бидам Трпе и никој друг, слушна? И да знаеш: Кој лаже, тој и краде и спие во луксузна куќа!!!


avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Саб Окт 09 2010, 10:35

А кој е „ТОЈ“ што не прави збунети и не знаеме кој сме???
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Саб Окт 09 2010, 18:18

Jas sum nurse Betty,a sakav da bidam D-r Pattch Adams vinozito Sakam da gi pravam lugeto srecni!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 19:35

Кај шут па и бодам, кај сум крив уште и правда барам
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Саб Окт 09 2010, 20:22

ova mi se dopadna
bas e smesno
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Саб Окт 09 2010, 20:25

е овде сум сликана летоска кога имаше јако сонце

хихихих....
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 20:53

Кидман напиша: ova mi se dopadna
bas e smesno


E ne e smesno tuku sega trebase da vikas "Ne, ne, aren si ti, poaren od tebe nema", a ne da se smeees bezveza
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Саб Окт 09 2010, 22:22

E pa,ti ako ne si iznafalen ovde,ne znam koj e! kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 22:25

Епа малку ми е flower
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Саб Окт 09 2010, 22:26

кажи му Хоти, више исав да се немало
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Саб Окт 09 2010, 22:30

paga smea Малку ти е?За повеќе,дома.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 22:38

Си сакам, си сакам bounce
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Саб Окт 09 2010, 22:39

Кој си сака ,си скака bounce
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Саб Окт 09 2010, 22:43

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Саб Окт 09 2010, 22:45

paga smeaМногу прашина креваш,сигурно...а за друго не знам.
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Чет Окт 21 2010, 19:03

Во наше време имаше предмет “ Домаќинство “ и имав 5-ка.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Чет Окт 21 2010, 19:06

Е добро де,имав и јас и си ја задржав 5-ката. flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Чет Окт 21 2010, 19:17

Никогаш не сум имал повеќе од една
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот