Кој си ти ?

Страна 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Саб Јун 11 2011, 20:37

ВИНОТО Е СИЛНО, КРАЛОТ Е ПОСИЛЕН, ЖЕНИТЕ СЕ УШТЕ ПОСИЛНИ...НО ВИСТИНАТА ЌЕ ГИ ПОБЕДИ СИТЕ... backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Вто Јун 14 2011, 08:32

Јас сум Кети... А кој си ти што ме прашуваш? kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Нед Јун 19 2011, 12:30

Kako navistina se stanuva dobar covek? Zbogati se i potoa razdeli go celoto bogatstvo na siromasnite kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Пон Јун 20 2011, 00:11

Мудроста е најголемото богатство кое можеш да го имаш...а ако успееш таа мудрост да ја разделиш на сите луѓе, тогаш си навистина добар човек... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Вто Јун 21 2011, 09:52

avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Пет Јун 24 2011, 19:31

hot nurse напиша:Ne se falete sami...dozvolete toa nekoj drug da go napravi smesko

ЈАС СЕКОГАШ ЈА КАЖУВАМ ВИСТИНАТА...А ТИ...ЗОШТО СЕ КРИЕШ И ЗОШТО НЕ СИ ГО ОТКРИЕШ СВОЕТО ВИСТИНСКО ЛИЦЕ?...АЈДЕ, ИСПОВЕДАЈ СЕ СЕГА.... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра on Чет Јун 30 2011, 21:58

avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Пет Jул 01 2011, 18:50

palce
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Пет Jул 01 2011, 21:03

Она што мене ми припаѓа само ќе си дојде...A ако не дојде, тогаш јас сама ќе си го земам, зошто сепак мене ми било дадено... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Саб Jул 02 2011, 10:46

Оној кој е голем често е несфатен и тешко го примаат kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Саб Jул 02 2011, 15:22

Јас сум БОГ на земјата... smeenje
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Нед Jул 03 2011, 00:34

Јас сум реинкарнација на Константин...оној вистинскиот цар на земјата...Секој кој се претставува како таков во денешно време како на пр. Константин Кајшаров е мојот слуга... trepka
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 03 2011, 11:20

О’ Константинка
se klanja
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Нед Jул 03 2011, 11:33

Јас сум Кети... trepka ...и немој да се зезаш со мене... trepka
Сепак благодарам што ми помогна да се ослободам од илузијата која некој цел живот ми ја наметнува за да ме злоупотреби за своите лоши цели... backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Нед Jул 03 2011, 11:35

Малку има фини луѓе, значи имаш многу работа kez backa
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Нед Jул 03 2011, 11:38

Некој рече дека не е тешко тоа што мора да се стори... kez guska backa
Ај, Збунет, Збунет што би јас без тебе... kez ...нема кој да ме збунува цело време за да ме освести... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Сре Jул 06 2011, 08:42

Ne deka sum mnogu dobar, no ima i mnogu polosi od mene kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Сре Jул 06 2011, 12:06

Супер си ти...ама не се фали... kez guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Сре Jул 06 2011, 16:50

Ја сум магнет за негативна енергија и така ги усреќувам тие околу мене да не ги фати некој малер. Како малеробран сум kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Сре Jул 06 2011, 23:12

Јас сум среќа и секој кој ќе го подржам во своите дела е среќен...А јас ги сакам сите луѓе на оваа планета и на сите му посакувам се' најдобро, а посебно тебе Зоран, зошто ти ми го виде моето срце, секогаш ми помагаше кога ми беше најтешко и ми извлече од сенката која со векови ме пратеше...Ми ја даде слободата и ти благодарам од срце...
zaljub guska backa
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Чет Jул 21 2011, 16:19

Tocno deka ne sme sovrseni i si imame mani, ama pa od nas poarni nema kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Чет Jул 21 2011, 21:46

Збунет, сега сум сигурна дека си ти мојот заштитник...и...смени ја таа слика од аватарот... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Пет Jул 29 2011, 15:28

Дојдов, видов, ништо не направив оти само гледав како другите прават kez
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Нед Jул 31 2011, 01:19

Изгледа треба неколку пати да повторам дека јас сум Кети...и многу си го сакам и телото и ликот и името кое ми го дарил Бог... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Пон Aвг 08 2011, 18:11

Единствена личност која ме смета за нешто посебно е Кети, не обично посебно туку надпосебно ...само што мисли дека сум некој друг и не сака да прифати дека сум цело време тој кој кажувам дека сум kez guska backa
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот