Кој си ти ?

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 28 2010, 20:54

И што си мислиш за себе ние што не знаеме ? А сакаш да знаеме.
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 28 2010, 21:40

Јас сум мирно гревче и затоа сум често злоупотребуван оти квантитетот на толеранцијата кај мене е огромен. Никогаш не повишувам глас, дури шепотам, никогаш не пцујам. Немам жолти минути и дури не знам што се
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра on Вто Сеп 28 2010, 22:37

jas sum atraktivna prirodna crvenokosa, redovno posetuvam javni manifestacii i poradi toa moram da posvetuvam mnogu vnimanie na izgledot pa nemam vreme za domakinlaci i ottuka moite `mrzlivi` recepti. lesno se nerviram i pcujam (kulturno!). mislam deka od edna crvenkosa poveke i ne treba da se ocekuva.
toa sto lugeto ne go znaat za mene e deka vo ranata mladost razmisluvav da stanam kalugerka
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Сре Сеп 29 2010, 00:12

Јас сум........... е не можам,одма ми се лоши(имам страв од јавен настап) affraid Кој ме знае,ме трпи! П.С.Во рана младост сакав да работам во ,,Гринпис,, или ,,Доктори без граници,,.Сериозно!


Последната промена е направена од hot nurse на Сре Сеп 29 2010, 00:17. Мислењето е променето 1 пати
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Сре Сеп 29 2010, 00:14

Не знам која сум...секој ме гледа на свој начин и зема дел од мене...а можеби и јас му дозволувам...кој ќе го знае тоа...изгледа само бог...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Сре Сеп 29 2010, 22:51

ја убивам куртоазијата
со молчење
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 29 2010, 23:21

Никад не зборам гадни работи, никад немам прднато, а не ни знам што е тоа ждригање. Секогаш внимавам што ќе кажам и дури се чудам кога некој на својата ќе и рече „ Кокошка “ или нешто слично. Како не му е страм !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Чет Сеп 30 2010, 00:07

ѓубриња!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by trpe on Чет Сеп 30 2010, 17:03

Јас сум нај.... нај....нај....нај....нај....нај....нај....нај.... и уште нај...нај....нај...нај...нај....нај...нај....имам нај...нај....нај...нај...нај...нај....и се' кај мене е нај...нај...нај...нај...нај...нај....
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра on Чет Сеп 30 2010, 17:11

најисцрпен опис што сум го прочитала досега
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Чет Сеп 30 2010, 17:53

Me iscrpi duri
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Саб Окт 02 2010, 16:53

Трпе и да знаеш дека си
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Сре Окт 06 2010, 17:57

САМО на тие што ги почитувам им кажувам работи кои не сакаат да ги чујат
за другите ич не ми е гајле
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Сре Окт 06 2010, 18:21

А зошто им ги кажуваш кога не сакаат да ги чујат?...Тоа е исто како да не си им ги кажала...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Чет Окт 07 2010, 07:54

Кого сакам ...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Чет Окт 07 2010, 16:36

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Чет Окт 07 2010, 17:41

Син ми на мајка ми и пуштил ,,Мекици,,да и го покажел аватарот мој,а баба:-Па,личи!(бре,бре...мајка) Глумица беше оваа нели?Абе,цел Холивуд се собрале!-дофрла маж ми. Ќе види он!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Чет Окт 07 2010, 20:21

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Чет Окт 07 2010, 20:22

Кидман напиша:


Kondukter ?
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман on Чет Окт 07 2010, 21:57

абе ... не е тоа свирче, туку mp4
(кондуктер еден шо си ми ти...)
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet on Чет Окт 07 2010, 22:33

Aaa, kondukter so 4 - ti razred bounce
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by keti on Чет Окт 07 2010, 23:26

Јас сум човек, кој ги сака луѓето...
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра on Пет Окт 08 2010, 03:09

ja sam mala garava, crna tvoja cigankaavatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse on Пет Окт 08 2010, 08:47

paga smea
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by trpe on Пет Окт 08 2010, 12:06

Јас сум Трпе
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Кој си ти ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот