Зошто немате секс

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Зошто немате секс ?

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 11:51

Признај !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by keti on Пет Сеп 03 2010, 12:01

Ме фати во тесно...ама не признавам... kez
Знеш како велат „Оној кој признава пола му се додава“....наместо пола му се опростува... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by keti on Пет Сеп 03 2010, 12:02

Ај сега ти признај... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 12:11

Nemav vcera, zavcera...
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by keti on Пет Сеп 03 2010, 12:14

Каде е крајот на трите точки kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 12:26

Kaj nadezta
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by keti on Пет Сеп 03 2010, 13:28

Добар одговор, нема што...
Се јави проблем со интернетот, а тоа значи дека време е да ја напуштам темата... kez guska
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 14:06

Znaci jas ne treba da bidam na niedna tema zatoa sto celo vreme imam problemi so internet
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse on Пет Сеп 03 2010, 14:42

kez Јас си кажав во друга тема,зошто немам...
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by Александра on Пет Сеп 03 2010, 14:51

ааааа muva значи секој што ќе влезе низ оваа врата автоматски признава дека нема . . . pile
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 15:17

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by Кидман on Пет Сеп 03 2010, 15:27

dalas2no напиша:ааааа muva значи секој што ќе влезе низ оваа врата автоматски признава дека нема . . . pile


avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by Кидман on Пет Сеп 03 2010, 15:28

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by trpe on Пет Сеп 03 2010, 17:13

А не!!! Јас не си ја расипувам петката! Се измачив додека ја добив, па сега уште и да си ја расипам оценката
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by keti on Пет Сеп 03 2010, 19:03

Не се признава Трпе...сигурно прочита малку погоре кој влегуваат низ оваа врата...ти се расипа оценката... kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet on Пет Сеп 03 2010, 20:58

Пазете, стегнете се оти после ќе полагате усно
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse on Пет Сеп 03 2010, 22:26

Кај кој професор? kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 13:12

Брат и’ на Пипи Долгиот чорап... Пепе долгиот
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by keti on Саб Сеп 04 2010, 13:46

Ако си го научиш материјалот убаво, па и не е толку важен професорот...ќе пиши една петка kez
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 13:51

Да, овие па одма да бркаат врски
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by keti on Саб Сеп 04 2010, 13:52

kez guska guska
avatar
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse on Саб Сеп 04 2010, 15:00

kez Страв ми е од професорот,сакам да одложам ...ако може trepka
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet on Саб Сеп 04 2010, 15:05

Ќе повторуваш година да видиш кај имаш грешено, учи дете. учи
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse on Саб Сеп 04 2010, 15:15

Јас да повторувам,што сум била првенец...ќе видиш ти neumen
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс

Пишување by Кидман on Вто Сеп 28 2010, 18:09

Кети рече,
,,Темата можеби треба да биде „Зошто немате секс?„ па да се кажуваат разни причини и да се даваат совети...
А за да се има секс, не е потребна посебна причина... доволно е да се одбере правиот момент... ,,

и во право е
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто немате секс

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот