ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед Јан 16 2011, 22:06

Порано викав не сакам,потоа не можам ...сега не смеам.
Се плашам дека кога ќе се затопли ќе отидам да седнам со кафето надвор со пушачите affraid

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Саб Фед 05 2011, 19:31

Во последно време многу добивам комплименти од... жени.
Не знам дали да се загрижам?
kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Сре Фед 16 2011, 23:59

Во последно време, се појавуваат „заостанати долгови“ за кои не сум знаела lut

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Пон Мар 07 2011, 00:39

ме победи мрзата, а ќе одев на маскенбал


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Вто Апр 12 2011, 19:58

Изгубив една леќа,сега сум нон-стоп со наочари...
и ми кажаа дека баш личам на сестрата од сликава... iznenad

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Саб Апр 30 2011, 13:48

Палам последна цигара пред да ме стрелаат. Во мене вперени нишани, гледам кон птиците и им се восхитувам, се сеќавам на сите оние кои не успеав да им кажам дека ги сакам, а сега е толку доцна. Збогум свету ! smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Саб Апр 30 2011, 15:00

добро е, тука си! нешто пукна, а ние се исплашивме.

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Саб Jул 09 2011, 17:36

Mi se losi od delaci na opsirni soveti koi i malo dete gi znae. Kako dete koga recitira stihotvorba, pa da se pofali oti ja naucilo napamet kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед Jул 10 2011, 20:11

велат дека цел месец ќе биде пеколно жешко

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Нед Сеп 04 2011, 02:01

да реновираш купатило е вистински пеин-ин-ди-ес при што две недели немаш wc шоља.
Ем.... Ќе ти се испокршат сите нокти, а ти не можеш ништо да сториш околу тоа

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед Сеп 04 2011, 10:55

eee, ama potoa perverzna


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Сеп 04 2011, 11:34

Valjda ke ni' dae po edno krugce da svrtime kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Тото on Пон Сеп 12 2011, 23:59

кети ја нема tazen
пак ги крстари грчките острови? zbunet

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Вто Сеп 13 2011, 12:18

moze se zaljubila vo nekoj Grk?

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Окт 16 2011, 09:37

Сега се модерни Кул фаци - намрштени, а кул на нашки значи К .. Значи фацата треба да личи на К . . за да биде модерна kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед Окт 16 2011, 10:59на пример?

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед Ное 13 2011, 22:58

Koj rano rani od trite podolgoto go grabi kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Саб Ное 26 2011, 16:20


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Вто Дек 27 2011, 12:06

Уморен сум од планови кои не ми се уклапаат у иднината smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Вто Јан 31 2012, 14:26

Ова постојано ми се случува


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Сре Мај 01 2013, 10:12


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content Today at 23:52


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот