ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Нед 16 Јан - 21:06

Порано викав не сакам,потоа не можам ...сега не смеам.
Се плашам дека кога ќе се затопли ќе отидам да седнам со кафето надвор со пушачите affraid

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Саб 5 Фед - 18:31

Во последно време многу добивам комплименти од... жени.
Не знам дали да се загрижам?
kez

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Сре 16 Фед - 22:59

Во последно време, се појавуваат „заостанати долгови“ за кои не сум знаела lut

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед 6 Мар - 23:39

ме победи мрзата, а ќе одев на маскенбал


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Вто 12 Апр - 19:58

Изгубив една леќа,сега сум нон-стоп со наочари...
и ми кажаа дека баш личам на сестрата од сликава... iznenad

the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Саб 30 Апр - 13:48

Палам последна цигара пред да ме стрелаат. Во мене вперени нишани, гледам кон птиците и им се восхитувам, се сеќавам на сите оние кои не успеав да им кажам дека ги сакам, а сега е толку доцна. Збогум свету ! smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Саб 30 Апр - 15:00

добро е, тука си! нешто пукна, а ние се исплашивме.

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Саб 9 Jул - 17:36

Mi se losi od delaci na opsirni soveti koi i malo dete gi znae. Kako dete koga recitira stihotvorba, pa da se pofali oti ja naucilo napamet kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед 10 Jул - 20:11

велат дека цел месец ќе биде пеколно жешко

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Нед 4 Сеп - 2:01

да реновираш купатило е вистински пеин-ин-ди-ес при што две недели немаш wc шоља.
Ем.... Ќе ти се испокршат сите нокти, а ти не можеш ништо да сториш околу тоа

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед 4 Сеп - 10:55

eee, ama potoa perverzna


Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед 4 Сеп - 11:34

Valjda ke ni' dae po edno krugce da svrtime kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Тото on Пон 12 Сеп - 23:59

кети ја нема tazen
пак ги крстари грчките острови? zbunet

Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Вто 13 Сеп - 12:18

moze se zaljubila vo nekoj Grk?

Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед 16 Окт - 9:37

Сега се модерни Кул фаци - намрштени, а кул на нашки значи К .. Значи фацата треба да личи на К . . за да биде модерна kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Нед 16 Окт - 10:59на пример?

Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Нед 13 Ное - 21:58

Koj rano rani od trite podolgoto go grabi kez

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Саб 26 Ное - 15:20


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Вто 27 Дек - 11:06

Уморен сум од планови кои не ми се уклапаат у иднината smesko

_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Вто 31 Јан - 13:26

Ова постојано ми се случува


trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Сре 1 Мај - 10:12


_________________
http://jazbunet.blogspot.com/

zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот