ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Вто Сеп 14 2010, 10:38

Хотииииииииии................ три анестезии ми ставија и ниедна не фати, умрев од болки

и цело време си се тешев, Трпи бабо за убост!!!, Трпи бабо за убост!!!!
бббуууаааа.......
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 14 2010, 10:45

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Вто Сеп 14 2010, 10:47

Уште теши ме, уште... уште...
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 14 2010, 10:49avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Вто Сеп 14 2010, 10:51

ех... сега ми е полесно

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 14 2010, 10:55

Eve ti udarna doza za smiruvanje

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Вто Сеп 14 2010, 10:57

неќам депилирани. Дај друго дете!
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Вто Сеп 14 2010, 11:08

Многу ме интересира каде те работеа?Толку што болело,што не фатиле три анестезии... iznenad
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Вто Сеп 14 2010, 11:10

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Вто Сеп 14 2010, 11:24

hot nurse напиша:Многу ме интересира каде те работеа?Толку што болело,што не фатиле три анестезии... iznenad

а јас поверење во тебе Хоти....
avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Вто Сеп 14 2010, 11:35

Ако ме прашаше,ќе ти го препорачав најдобриот стоматолог.Таму нема да те боли ништо,освен новчаникот.Но, вреди! flower
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Сре Сеп 15 2010, 23:38

Скоро на една службена вечера,седевме ние ,,младите,, и убави женски и само директорот кој е навистина постар доста од нас.И додека ко жени со жени се меркаме околу која како е облечена,не прашува шеф сале, дали може да ни седне тројца машки.Нормално,громогласно одобруваме.И кога ни ги донесе едни дечиња-инженерчиња што може синови или зетовци да ни бидат. Германци,воспитани,културни,но зборот ми е...Се чувствувавме толку ,,стари,, во моментот! obesen kez
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 15 2010, 23:49

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Сре Сеп 15 2010, 23:53

,,Фала,,ти многу,смеј се!Ти поасален да не си! mumija
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Сре Сеп 15 2010, 23:57

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Чет Сеп 16 2010, 00:05

Море,батали смешки.Денес имавме ВАЖЕН состанок на работа.Нешто ни се спрема многу сериозно и ново affraid Изгледа поминаа веселите денови!
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Чет Сеп 16 2010, 00:11

Како не, тоа секој септември се случува
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Чет Сеп 16 2010, 18:01

Za zal ovoj e tokmu toj septemvri. pale
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet on Пет Сеп 17 2010, 14:59

Ke idam da me strelaat, kolat i besat
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by trpe on Пет Сеп 17 2010, 15:27

А кога се враќаш од
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse on Вто Сеп 21 2010, 00:12

Не се чувствувам баш добро,но сестрата не смееда се жали pale (така не учеа)
avatar
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра on Вто Сеп 21 2010, 22:39

еден збор може да ми го позлати или посере денот.
. . . па си велам,
добро, мајка му стара, . . . толку ли сум лесна женска seti se
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман on Вто Сеп 21 2010, 23:02

avatar
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Тото on Сре Сеп 22 2010, 01:51

Мојата цура се исфарбала црвено affraid
И шо да и правам сега? pile

avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот