Koja vi e najomilena sex-poza?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by ?????? on Саб Сеп 05 2009, 13:08


??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Саб Сеп 05 2009, 13:18

Primarna poza e oci vo oci, a za kraj i go gledas grbot, a ona svrtena nakaj vratata :перверзен:
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by ?????? on Вто Сеп 08 2009, 12:30

grbot e za masiranje ocite za ljubenje a ostanatoto za uzivanje

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Саб Сеп 12 2009, 13:16

Pred ogledalo sekoja poza e interesna
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe on Пон Ное 16 2009, 19:10

Важно да има поза
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Пет Ное 27 2009, 10:28

меѓу две полумесечинки осветлени од полна месечина
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by fragola on Пон Дек 07 2009, 00:24

22
avatar
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe on Пон Дек 07 2009, 21:35

А мене 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,
33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,
64,65,66,67,68 и 69

А не знам дали имаше и 70
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Чет Јан 07 2010, 11:58

Onaa vo koja mi vika :
- Nemoj tolku, me boli, mnogu ti e golem

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe on Сре Јан 13 2010, 22:27

Сега скоро дознав дека имало и волчја поза. Ќе клекнаш на колена пред саканата и ќе завиваш:Дај мииииииииииии...
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Нед Јан 17 2010, 22:05

Javacka javna poza

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Нед Јан 17 2010, 22:17

ova e prvata kniga so koja se zapoznav od ovoj zanr. Glumcite se sigurno veke na onoj svet, no bar ostavile nesto vredno i poucno zad sebe.

avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Сре Фед 10 2010, 23:56

Што е тоа родео поза ? И’ рипнеш од позади, ја фатиш за цицки и и’ речеш дека нејзината пријателка има подобри и потоа држ’ се добро !
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Александра on Нед Фед 21 2010, 02:21

Велат ова било ептен ИН перек поза по машки вкус (the please-him pretzel twist)
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by ?????? on Нед Фед 21 2010, 17:26

69 e najomilena xaxax

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by ?????? on Нед Фед 21 2010, 17:28

69 e naj top poza xaxxa

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Нед Фед 21 2010, 18:01

vecera za dvajca
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe on Нед Фед 21 2010, 19:38

Каде ќе ги трошите парите што ќе ги заштедите за вечерите?
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Тото on Пон Фед 22 2010, 00:16

Има уште неколку што не ми се пробани, и потоа ќе знам која ми е најнај
avatar
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Александра on Пон Фед 22 2010, 18:35

уште „неколку“
avatar
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe on Пон Фед 22 2010, 18:54

Тото напиша:Има уште неколку што не ми се пробани, и потоа ќе знам која ми е најнај


Тото е изгледа акробата
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by ?????? on Пет Фед 26 2010, 01:03

никоја

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe on Пон Мар 01 2010, 16:09

Кери Бредшо напиша:никоја

Лажеш, сите сме ја гледале серијата Сексот и градот!
avatar
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet on Нед Мар 21 2010, 14:58

pod masa od pozadi i ke se zanese i ke lupne so glava u masa, mnogu e
smesno
avatar
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by ?????? on Саб Мај 01 2010, 01:48

Мммм која? Па онаа кога жена ми се врти на шипка па после двете нозе ги става на врат па дуби на трепавици и на крај и велам - жено чао го гасам Скајпот и си легнувам кај швалерката

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот