Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Страна 4 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next

Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Пет Ное 20 2009, 23:03

so da kazam, se e kazano

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Сре Дек 02 2009, 01:30

УУПС!! за малку ќе кажев :лиз:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Сре Дек 02 2009, 10:18

Би кажал, ама ми е страв да не ме карате
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Сре Дек 02 2009, 13:12

Kar ! Kar ! Kar ! Aj sea kazi
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Сре Дек 02 2009, 23:53

ми рече дека се понашам како да сум била растена во стаклен кафез

а јас не знам дали тоа треба да го сфатам како комплимент, или како навреда. баш звучеше неодредено

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Пет Дек 04 2009, 12:19

Што сакав да кажам
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Пет Дек 04 2009, 16:08

Sakam da kazam deka sum tolku mlada sto licam na 16 godisno nevino devojceheheh kolku moze izgledot da laze

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Вто Дек 08 2009, 21:23

и благодарам на баба ми за апчето што ми го позајми. ме крена ептен хај.
(што ли и препишала таа докторката :лиз: )

:летачка:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Вто Дек 08 2009, 21:34

Абер дојде, Донке ...

Како не, абер. Тикви.
Ни аир ни абер.

:поспан:

Легни си Донке, не тревожи се бадијала.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Пон Дек 21 2009, 20:58

mi se pusi marihuana


da ne ima nekoj da mi pozejmi ?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Пон Дек 21 2009, 22:50

Ako ostane, ke ti daam

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман on Пон Дек 21 2009, 23:41

дечки, ај заминав јас
вие умни да бидете, ако дојдат женски да не ги задевате
добро?
ако ви се фрлат во прегратка (оти згодни сте де) вие да ги оттурните безмилосно и да им речете, ние не сме такви
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Пон Дек 21 2009, 23:43

Ako mi se frli u pregratka isto ko da se frlila u kiselina
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Пет Дек 25 2009, 01:23

сакам топли ракавици , ако може
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Кидман on Пет Дек 25 2009, 23:21

ријечи су као и гомила људи
није нужно знати за све
одабери за себе само оне праве

Ј. Штулич
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Сре Дек 30 2009, 22:54

Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Чет Дек 31 2009, 01:58

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Чет Дек 31 2009, 02:50

има луѓе кои ќе те нападнат па се сокриваат во глувчешка дупка...и тука завршува нивното чаталење...нели е фер да се сослуша другата страна?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Чет Дек 31 2009, 21:00

Ne se obiduvaj da razberes onamu kade nema sto da se razbere
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Чет Дек 31 2009, 21:10

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Вто Јан 05 2010, 00:36

Е многу убаво, три дена човек ќе го нема и сликата ми ја нема. Сега ќе морам да гледам по други мажи, и уште и да си одберам еден
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Вто Јан 05 2010, 01:15

Една добра работа овде, кога ќе посинам од нервоза, можам да треснам некоја зелена, а никој да не ме гледа бледо розево
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Вто Јан 05 2010, 14:28

БИДИ ХУМАН !
СПАСИ ЖИВОТ, ЗДОМИ КУТРЕ ИЛИ ПТИЧКА !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Пет Јан 08 2010, 14:12

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот