Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Страна 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Саб Јан 12 2013, 22:58

paga smea
мислам дека ме ножам да мислам од што ми е смешно lol!
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Нед Јан 13 2013, 18:48

Како да стигнам вечер на дочекот на старата нова година, а имам толку многу оврски кои морам да ги завршам на време! ...
Ете тоа мислам сега и во овој момент! ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Пет Јан 25 2013, 22:06

Јас не верувам во бабини врачови и магии, а ако некој верува тоа е негов проблем!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Пет Јан 25 2013, 22:07

Ако некој настан не е објавен на интернет или на било кој друг медиум, не значи дека не се случил или дека не постои!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Пет Јан 25 2013, 22:07

„Кој сака пријател во денешно време, сите сакаат жртва за да заработат пари!“
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Пет Јан 25 2013, 22:08

Најефтина е љубовта и затоа никој не ја сака! ... Но, за сметка на тоа, парите се најскапи и затоа сите ги сакаат!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Пет Апр 19 2013, 23:34

Се надевам дека некогаш се' ќе си дојде на свое место и се' ќе си биде во ред! И толку!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Вто Апр 23 2013, 15:51

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Вто Апр 30 2013, 10:04

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Сре Мај 01 2013, 10:10

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Вто Jул 09 2013, 22:34

Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Саб Јан 25 2014, 22:16

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Чет Апр 03 2014, 10:17Многу ми се допаѓа новиот имиџ на Кети  se klanja
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Пет Апр 04 2014, 00:20

kez  ... Fala
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот