Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Страна 27 of 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Чет Мај 31 2012, 23:57

ajkula
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Чет Мај 31 2012, 23:58

koj
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Чет Мај 31 2012, 23:58Последната промена е направена од keti на Саб Јун 16 2012, 16:04. Мислењето е променето 1 пати
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Вто Јун 05 2012, 14:12

Ааааааааааа, ќе си ја викнам јас Трпана, па ќе си се дружиме заедно тука
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Вто Јун 05 2012, 20:08

Зошто ти е Трпана...Најди си една ваква домаќинка за да ти готви и чисти по дома, а ти само да уживаш...


Последната промена е направена од keti на Саб Јун 16 2012, 16:02. Мислењето е променето 1 пати
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Саб Јун 16 2012, 15:59

Многу си ме сакаат и затоа се секогаш позади мене... Што љубов беше ова!...


Последната промена е направена од keti на Чет Јун 21 2012, 01:32. Мислењето е променето 2 пати.
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Саб Јун 16 2012, 20:56

peace
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Пон Aвг 13 2012, 08:42

Денес тешко да се најде добар човек и со чесни намери... Сe' некој сака да те злоупотреби за свои цели!... tazen
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Пон Aвг 13 2012, 08:53

koj
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Пон Aвг 20 2012, 19:02

Kako tece vremeto, se pomalku go sakam letoto. pustina
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Вто Aвг 21 2012, 19:29

З'ш? ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Сре Aвг 22 2012, 02:43

Нека ми простат што никогаш никому не сум му сторила добрина!... Кога ќе ми се пружи прилика со задоволство ќе го сторам тоа! ...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Сре Aвг 22 2012, 13:20

keti напиша:З'ш? ... trepka

Климатските “екстремитети“ ми паѓаат се потешко
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Сре Aвг 22 2012, 13:21

keti напиша:Нека ми простат што никогаш никому не сум му сторила добрина!... Кога ќе ми се пружи прилика со задоволство ќе го сторам тоа! ...

Јас пак мислев дека твојот проблем е што си премногу добра kez guska


Последната промена е направена од Тото на Сре Aвг 22 2012, 17:52. Мислењето е променето 1 пати
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Сре Aвг 22 2012, 16:30

kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Чет Aвг 23 2012, 00:35

Е па редно е малку и јас да се одморам, да попливам малку, да се посончам и да соберам сили за нови победи... trepka guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse on Пет Aвг 24 2012, 12:55

Ве сакам сите до еден, најкасно до два!!!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Пет Aвг 24 2012, 17:56

guska backa
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse on Нед Aвг 26 2012, 16:56

guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Вто Aвг 28 2012, 11:13

Е


Последната промена е направена од Тото на Вто Jул 30 2013, 12:38. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : x)
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Вто Aвг 28 2012, 15:43

iznenad
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Сре Aвг 29 2012, 16:28

Ѓ


Последната промена е направена од Тото на Вто Jул 30 2013, 12:37. Мислењето е променето 2 пати.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse on Нед Сеп 02 2012, 17:32

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse on Нед Сеп 02 2012, 17:39

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 27 of 29 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот