Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Страна 26 of 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Нед Фед 19 2012, 00:09

Благодарам
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Сре Фед 22 2012, 14:41

Баш се слатки, не знам зошто Кинезите ги солат

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Пет Фед 24 2012, 15:34

Колку безобразно роботче овој R2 D2, целиот текст му е цензуриран, цел филм само бип, бип, бип...

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Пон Фед 27 2012, 03:17

Една ми се врти и подобро да не ја знаете
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Сре Мар 14 2012, 01:18

Молчењето е злато.
Лека ноќ, златни молчаливци.

Одам да се исчешлам во некој друг хотел.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Сре Мар 14 2012, 02:16

guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Саб Мар 24 2012, 11:13

Што да се прави со хакерите кои „мешаат“ во играта, кога јас сакам диско и рок да играм!... strumfeta
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Нед Апр 01 2012, 00:14

што би правеле кога не ги постоела хемијата.

... онаа во љубовта,
... а уште повеќе, онаа од аптеката
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Нед Апр 01 2012, 05:28

Кога не би постоела хемијата во љубовта веројатно би се применувала физиката или математиката .

А што се однесува на онаа во аптеката, алтернативна медицина или .
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Нед Апр 01 2012, 09:58

trpe напиша: Кога не би постоела хемијата во љубовта веројатно би се применувала физиката или математиката .

А што се однесува на онаа во аптеката, алтернативна медицина или .


ах, тоа беше само реторичко прашање но сепак, фала на вниманието
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Нед Апр 01 2012, 18:20

Ако ги гледаме работите какви се навистина, не треба во ништо да веруваме kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse on Нед Апр 01 2012, 18:36

zbunet напиша:Ако ги гледаме работите какви се навистина, не треба во ништо да веруваме kez

Е,многу ми треба за во нешто да поверувам kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Нед Апр 01 2012, 19:10

I zatoa do besvest proveruvas kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Вто Апр 10 2012, 21:37

Два дена се борам со „не знам што“ и само гледам да не ме втурне во постела... tazen
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse on Чет Апр 12 2012, 08:36

Офарбав јајца и ниту едно не се скрши radosna
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse on Саб Апр 14 2012, 16:34

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Саб Апр 14 2012, 23:27

Многу ми е матна сликата...ништо не се гледа...ај изостри ја малку за да видам... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Нед Апр 22 2012, 20:25

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Сре Апр 25 2012, 18:34

Кој беше тој DJ на форумот кој споделуваше електронска музика... Многу ми недостига неговата музика... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse on Пет Апр 27 2012, 20:56

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Вто Мај 08 2012, 19:48

Дали човекот е повреден од политиката или од било кој друг важен настан... Многу срца се скршени и бараат помош... Зарем треба да се размислуваме каде да помогнеме!!!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Сре Мај 09 2012, 22:41

Начини има безброј, но дали воопшто има смисла овој наш живот... smesko
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by the nurse on Пон Мај 14 2012, 17:28

Секој може да си мисли што сака,а ќе прави она што му е дозволено да прави.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti on Чет Мај 31 2012, 23:56

obesen
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 26 of 29 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот