Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Страна 3 of 29 Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next

Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Саб Окт 17 2009, 15:54

видех низ џамут една ноого смешна работа и ки са задавах за малко оти пијах лименка. цел нос ми са напални. гадна работа воа пиавто коа ки ти влезе дека не требе :рчкало:
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Пон Окт 19 2009, 14:27

Abe koj me onodi vo mozok ?MySpace Graphics
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Пон Окт 19 2009, 23:40

Да знајте дека од сите мекици шо сум ги пробал, најубави се тие од баба ми. Другите ми се или тегави или многу шупливи. Ама сепак најслатка мекица е мојта женска
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Пет Окт 23 2009, 22:07

значи, таа е мекица, а ти си тврдица :ептен хаха:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Нед Окт 25 2009, 13:16

сакам да кажам дека домаќинот се реновирал :перверзна:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Нед Ное 01 2009, 18:13

Оу јес . Баш тврдица lol! ама не од скржавте, него тија другите :намигнува:
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Нед Ное 01 2009, 19:55

абе.... што да ти расправам
светски заговор во продолженија

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Вто Ное 03 2009, 11:16

Надвор врне, ми треба чадор!

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Вто Ное 03 2009, 23:25

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by fragola on Вто Ное 03 2009, 23:31

Da si legnam
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Вто Ное 03 2009, 23:35

Eve ti angel da te uspie
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by fragola on Вто Ное 03 2009, 23:39

i da me cuva od vakvi


fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Вто Ное 03 2009, 23:42

I od ovakvi
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by fragola on Вто Ное 03 2009, 23:44

e da...i od iznenaduvanja
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Вто Ное 03 2009, 23:48

Zatoa begaj od vakvi raboti

bidi si vakva
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Вто Ное 03 2009, 23:57

Ми се спие, ми се плаче...
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by fragola on Вто Ное 03 2009, 23:58

Duri i vakvata


ke si najde vakov
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Пон Ное 09 2009, 21:48

Сингапур значи - град на лавовите.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Пон Ное 09 2009, 21:50

Првиот патент е патентиран 1913 година
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра on Пет Ное 13 2009, 16:47

sakam blaga kalinka
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe on Саб Ное 14 2009, 18:57

Оптичка илузија

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Саб Ное 14 2009, 23:14

Аууу ! Пази стварно, имало и чамец !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? on Нед Ное 15 2009, 00:45

АНАСТАШКА!!!

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото on Чет Ное 19 2009, 17:43

Кој не може да се смее сам на себе, нека ме викне мене :хаха: :ептен хаха: :хаха: :ептен хаха: :ѓаол: :не заебаај: :кез:
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet on Чет Ное 19 2009, 22:43

Palanka na turski znaci - mesto kade nisto ne se slucuva
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 29 Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот